POŻAR DOMU W KAMIONKACH

  • 24.09.2017, 18:27 (aktualizacja 24.09.2017, 19:34)
  • Krzysztof Bachiński
POŻAR DOMU W KAMIONKACH
24 września około godziny 12:30 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej został poinformowany o pożarze dachu domu mieszkalnego w Kamionkach. Do ogna zostały zadysponowane cztery zastępy straży.

Na miejscu osoba zgłaszająca wskazała otwór w murze pod dachem z którego wydobywał się dym. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody przez otwór i na przestrzeń która się tliła. Następnie przeprowadzono prace wyburzeniowe, musieliśmy zrobić otwór rewizyjny, żeby dojść do miejsca gdzie się paliło i sprawdzić to miejsce. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było wypalanie gniazda szerszeni. Owady były więc dodatkowym utrudnieniem, bo atakowały strażaków. Na miejscu  zdarzenia pracowały cztery zastępy straży pożarnej tj. trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa i zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Piskorzowa. Tak zgromadzone siły i środki były związane ze zgłoszenie, które przypomnę dotyczyło palącego się dachu w budynku mieszkalnym - powiedział st. asp. Artur Dudek, dowódca akcji z Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe