ŚWIDNICKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

  • 18.09.2017, 13:59
  • Telewizja Sudecka
ŚWIDNICKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU
Prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska zaprasza do udziału w akcji „Świdnicki dzień bez samochodu".

Każdy, kto zostawi w piątek, 22 września samochód na parkingu i swą codzienną podróż odbędzie autobusem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, ma szansę wygrać cenne nagrody ufundowane przez miasto oraz MPK.

Wystarczy kupić bilet, skasować go i przesłać numer biletu (lub paragonu) na adres: [email protected] wraz z numerem rejestracyjnym swojego samochodu, oraz imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym. Jeśli do maila będzie dołączonych nieco wrażeń z jazdy autobusem, będzie nam miło. Skorzystamy z nich, przy zachowaniu anonimowości autora, na naszym profilu FB, a ich twórca zyska szansę na dodatkową nagrodę.

Można zarejestrować od jednego do dziesięciu biletów skasowanych tego dnia. Dlaczego dziesięć? Bo jeśli w średniej klasy samochodzie jest pięć miejsc siedzących, to zależy nam na tym, żeby wszyscy potencjalni pasażerowie osobówki zasmakowali w „Dniu bez samochodu” podróży komunikacją publiczną.

Na zgłoszenia czekamy do 30 września. Losowanie nagród odbędzie się 4 października. A co można będzie wygrać? Nagrodą główną jest tablet Samsung Galaxy Tab, dodatkowo dla kolejnych uczestników dwa dyski przenośne Seagate Expansion Portable 2TB USB 3.0, trzy pamięci flash Toshiba Hayabusa 64GB USB 2.0, dziesięć albumów o katedrze świdnickiej oraz pięć biletów miesięcznych.

Dodatkową nagrodę – bilet miesięczny otrzyma osoba, której recenzja zamieszona na FB uzyska najwięcej polubień.

Warunkiem odbioru nagrody jest okazanie skasowanych biletów (lub kupionych u kierowcy paragonów) z wybitą datą 22 września 2017 roku, z numerami zgodnymi ze zgłoszonymi oraz ważnego dowodu rejestracyjnego.

Innym elementem „Świdnickiego dnia bez samochodu” będzie badanie ankietowe:  pracownicy Wydziału Transportu  Urzędu Miejskiego w Świdnicy przeprowadzą krótkie ankietowanie pasażerów, zadając dwa pytania:

- Jak często korzysta Pani/Pan z komunikacji miejskiej?

- Z jakiej trasy przejazdu najczęściej Pani/Pan korzysta?

Każda osoba, która weźmie udział w ankietowaniu otrzyma miejski gadżet.

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Świdnickim dniu bez samochodu”. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.mpk.swidnica.pl oraz www.um.swidnica.pl. Do zobaczenia na pokładach świdnickich autobusów.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe