Sobota, 21.09.2019

BROEN BIEGNIE Z NAMI W DOBREJ SPRAWIE

  • 31.07.2017, 13:09 (aktualizacja 31.07.2017, 13:18)
  • Telewizja Sudecka
BROEN BIEGNIE Z NAMI W DOBREJ SPRAWIE
Charytatywna sztafeta Pozytywnie Zabiegani już 2 września w Alei Bajkowych Gwiazd. Kolejne firmy i instytucje wyrażają swoje zainteresowanie wydarzeniem, a oficjalny udział zgłosiła już firma BROEN.

To spółka międzynarodowa, w której technologia i wiedza odgrywają kluczową rolę w tworzeniu produktów i rozwiązań. BROEN jest globalnym liderem w następujących obszarach działalności: instalacje budowlane, instalacje regulacyjne, ciepłownictwo i gazownictwo, zastosowania laboratoryjne oraz systemy pryszniców bezpieczeństwa. Spółka BROEN jest częścią duńskiej grupy przemysłowej Aalberts Industries N.V. 

Sztafeta firmowa „Pozytywnie Zabiegani” połączona z piknikiem rodzinnym podczas „Festynu Rodzinnego” w Alei Bajkowych Gwiazd, to pierwsze takie wydarzenie w Dzierżoniowie. Do udziału w nim zapraszamy pięcioosobowe zespoły, firmy i instytucje. Zachęcamy do tworzenia drużyn i reprezentacji np. osiedli. Udział w zawodach to gwarancja zdrowej, sportowej rywalizacji, ale też okazja do integracji, poznania się i budowania skutecznego zespołu. To również świetna okazja do promocji swojej firmy. 

Szczegóły dotyczące zawodów, wpisowego oraz regulamin dostępne są poniżej lub na stronie www.hotelosir.pl. Informacji udziela również Referat Komunikacji Społecznej i Promocji w Dzierżoniowie, nr tel. 074 645 03 81. 


Regulamin (PDF 259 KB)

Karta Zgłoszeniowa (PDF 65 KB)

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe