Poniedziałek, 23.09.2019

PRZED NAMI OSTRY DŻEM III EDYCJA

  • 24.07.2017, 10:58
  • Telewizja Sudecka
PRZED NAMI OSTRY DŻEM III EDYCJA
To już trzecia edycja plenerowego, garażowego festiwalu "Ostry Dżem". W ostatni weekend lipca na przestrzeni monumentalnego Fortu Ostróg ponownie stanie scena, na której wystąpią trzy nietuzinkowe, okołorockowe dolnośląskie zespoły:

WSZEM WOBEC - Grają wszem wobec i kazdemu z osobna.
https://soundcloud.com/wszem-wobec
https://www.facebook.com/WszemWobec

ODERS - Wrocławska grupa grająca połączenia funku, rocka, rapu i innych gatunków. Szeroko otwarta na nowe brzmienia czwórka Wrocławskich muzyków grających do utraty własnych sił. Jeśli szukacie w muzyce rozrywki, treści a także umiejętności z pewnością szybciej dostaniecie od nas butelkę wódki. Nie straszne im przeciwności losu, pełne portfele i nadmiar alkoholu. Jednym słowem Oders zespół inny niż wszystkie.
https://www.facebook.com/ODERSBAND/

NO IDEA - ekipa spod muzycznej strzechy wsi Kliszów. Grają rocka, którego sami chcieliby móc słuchać. Z jednej strony mocno zakorzeniony w brudnym prowincjonalnym łomocie, z drugiej stylistycznie świeży, niepretensjonalny i emocjonalnie szczery. Pozostając w zgodzie z nazwą, NO IDEA wierzy, że z braku pomysłów też rodzą się rozwiązania. Support przed Pawłem Kukizem czy antenowy etap prestiżowego przeglądu Bitwa Radia Wrocław - to tylko nieliczne z przystanków na ich dopiero co rozpoczętej muzycznej drodze.
https://www.youtube.com/watch?v=uW5WAwG1eqs
https://www.facebook.com/NoIdeapl/

Witryna internetowa:
http://www.fort-ostrog.pl/

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe