POŻAR ALTANKI, DWIE OSOBY WYMAGAŁY POMOCY MEDYCZNEJ

  • 21.07.2017, 17:15 (aktualizacja 21.07.2017, 19:01)
  • Krzysztof Bachiński
POŻAR ALTANKI,  DWIE OSOBY WYMAGAŁY POMOCY MEDYCZNEJ
21 lipca około godziny 15:40 doszło do pożaru altanki na ogrodzie działkowym, przy ulicy Kilińskiego w Dzierżoniowie. W altance zamieszkiwała para bezdomnych, która przed przybyciem straży ewakuowała się na zewnątrz.

Pomocy przedmedycznej poszkodowanej parze udzielili strażacy, którzy następnie przekazali ich zespołowi pogotowia ratunkowego. Poszkodowani odnieśli niewielkie poparzenia oraz rany. Medycy chcieli zabrać bezdomnych do szpitala, ale poszkodowani odmówili i po opatrzeniu ran zostali na miejscu. Strażacy przy pomocy jednego prądu wody szybko ugasili palące się wyposażenie. Prawdopodobnie do zaprószenia ognia doszło podczas rozpalania ognia w piecu. Pracujący na miejscu patrol policji ustalił że poszkodowany mężczyzna jest właścicielem działki na której doszło do pożaru.    

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe