ROZLANY OLEJ NA ULICACH DZIERŻONIOWA

  • 21.07.2017, 15:29 (aktualizacja 21.07.2017, 17:14)
  • Krzysztof Bachiński
ROZLANY OLEJ NA ULICACH DZIERŻONIOWA
21 lipca w godzinach porannych strażacy zostali zadysponowani do zneutralizowania plam substancji ropopochodnych na kilku ulicach w Dzierżoniowie.

21 lipca br. o godz. 8:02 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu o plamie substancji ropopochodnej na ul. Złotej i Korczaka. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono plamę substancji ropopochodnej na ulicy Złotej, Korczaka, Nowowiejskiej i Sikorskiego. Największe ilości substancji znajdowały się na skrzyżowaniach oraz przejściach dla pieszych. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy zarządcy drogi w usunięciu, zneutralizowaniu substancji ropopochodnej na ul. Nowowiejskiej - poinformował kpt. inż. Sławomir Dudziński, Oficer Prasowy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PKS
PKS 21.07.2017, 17:37
MZK powinna współfinansować tą akcję Straży Pożarnej

Pozostałe