IGRZYSKA SPORTÓW NIEOLIMPIJSKICH ROZPOCZĘTE!

  • 21.07.2017, 11:40
  • Telewizja Sudecka
IGRZYSKA SPORTÓW NIEOLIMPIJSKICH ROZPOCZĘTE!
Ceremonia otwarcia The World Games, największej imprezy sportowej w 2017 r. w Polsce odbyła się wczoraj wieczorem na wrocławskim Stadionie Miejskim. Widzowie uczestniczyli w niezwykłym widowisku. Na trzech scenach wystąpiło prawie 400 artystów - w tym orkiestra symfoniczna, grupy taneczne i gwiazdy muzyki pop. Widzom wczoraj towarzyszyła nasza woda i specjalne wydanie „Wiadomości Źródłowych” - gazety wydawanej przez Staropolankę – pełne ciekawostek związanych z TWG.

Uroczyste ślubowanie w imieniu zawodników przeczytała Róża Gumienna, która zawalczy o złoto w kickboxingu i co ważne jest twarzą naszej Staropolanki. Aplauz publiczności wzbudziła tradycyjna parada wszystkich reprezentacji. Oprócz sportowców z Francji, Niemiec czy Australii, były też przedstawiciele wielu egzotycznych krajów, takich jak Aruba, Mauritius czy Nowa Kaledonia. 3,5 tysiąca sportowców już od dzisiaj rozpoczyna walkę o medale. Zawodnicy i kibice w czasie 10 dni w sportowych zmaganiach wypiją ćwierć miliona butelek Staropolanki. Rywalizacja w 31 dyscyplinach będzie się toczyła na arenach we Wrocławiu, Świdnicy, Trzebnicy, Jelczu – Laskowicach i podwrocławskim Szymanowie.

Igrzyskom towarzyszyć będziemy przez cały czas ich trwania, z zawodnikami i kibicami rozmawiał będzie Wojtek Kosendiak – trener i organizator wydarzeń związanych z branżą fitness, lider wspieranego przez Staropolankę zespołu HES Athletes. Relacje z Igrzysk będą publikowane na stronach Staropolanki i na naszym kanale na YouTube.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ceremonii otwarcia

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe