FESTIVAL CZ_PL W KUDOWIE-ZDROJU

  • 21.07.2017, 08:00
  • Telewizja Sudecka
FESTIVAL CZ_PL W KUDOWIE-ZDROJU
II Festival CZ_PL odbędzie się na granicy polsko-czeskiej - w Kudowie-Zdroju i sąsiadujacym z nim czeskim Nachodzie w dniach od 26 do 29 lipca br. Patronat honorowy nad Festiwalem objęło dwóch Ministrów Kultury – Polski – Pan Premier Piotr Gliński z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczpospolitej Polskiej oraz Pan Minister Daniel Herman z Ministerstwa Kultury Republiki Czeskiej a także Pan Jakub Karfik- Ambasador Republiki Czeskiej w Polsce oraz Instytut Kultury Czeskiej w Warszawie. Gospodarzem Festiwalu będzie Miasto Kudowa-Zdrój oraz Nachod po czeskiej stronie.

Hasłem przewodnim tegorocznego Festival CZ_PL jest tytuł znanego utworu noblisty – Boba Dylana – Times they are changing, który w Polsce śpiewała Maryla Rodowicz a w Czechach – Marta Kubisova i Helena Vondrackova. Taki tytuł nosi też Koncert Galowy, w którego finale ta właśnie pieśń połączy wykonawców i siedzących na widowni Polaków i Czechów.

Przypominamy jak koncert galowy wyglądał rok temu:

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe