SESJA RADY MIEJSKIEJ W DZIERŻONIOWIE

  • 26.06.2017, 15:07 (aktualizacja 26.06.2017, 15:22)
  • Telewizja Sudecka
SESJA RADY MIEJSKIEJ W DZIERŻONIOWIE
W poniedziałek 26 czerwca w Sali Rycerskiej dzierżoniowskiego ratusza odbyła się 35. sesji Rady Miejskiej Dzierżoniowa VII kadencji. W pierwszej części radni wręczyli panu Franciszkowi Kozyrze Medal za Zasługi dla Dzierżoniowa. Przedstawiciele organizacji kombatanckich wręczyli Złote Medale „XXXV-lecia Związku Żołnierzy Wojska Polskiego” oraz Kombatanckie Krzyże Zwycięstwa Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych.

 

Gratulacje otrzymali także Karolina Kret i Martyna Łebek. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 5 w Dzierżoniowie, które wyróżnione zostały za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki i sportu. Julia Stawska - uczennica Zespołu Gimnazjów nr 3 odebrała wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w dziedzinie tańca. Część robocza obrad poświęcona była m.in. sprawom seniorów, ekologii i finansom Dzierżoniowa.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
molo
molo 27.06.2017, 04:59
Czy do cholery moglibysie zrobic ta podloge z parkietu. Wstyd.

Pozostałe