5. ŚLĘŻAŃSKI BIEG MŁODZIEŻOWY

  • 25.06.2017, 21:51 (aktualizacja 25.06.2017, 22:21)
  • Krzysztof Tatrocki
5. ŚLĘŻAŃSKI BIEG MŁODZIEŻOWY
W środę 21 czerwca w Sobótce odbył się 5. Ślężański Bieg Młodzieżowy. Trasa wytyczona była w centrum miasteczka ze startem i metą w Rynku. Bieg w różnych kategoriach ukończyło 429 zawodników.

Organizatorem biegu był Klub Biegacza z Sobótki, który uzyskał wsparcie finansowe od Gminy Sobótka, a nagrody wręczał osobiście Burmistrz Stanisław Dobrowolski. Prezes Antoni Stankiewicz dziękuje za pomoc członkom KB Sobótka i Świdnickiej Grupy Biegowej, kolarzom z HBA, wolontariuszom, życzliwym sympatykom, sponsorom, firmom i instytucjom DATASOPRT, BONART, WADER, Ekogrunt, ARIS, EKO, Hurtownia „Bożena”, Foto_Video Sobótka, ŚOKSiR, OSP, HADLUX i innym.

Zdjęcia: Małgorzata Tatrocka 

Krzysztof Tatrocki

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe