ZAPRASZAMY NA POWIATOWY ZLOT ROWEROWY

  • 20.06.2017, 13:01
  • Telewizja Sudecka
ZAPRASZAMY NA POWIATOWY ZLOT ROWEROWY
Dużo zabawy, śmiechu i konkurencji sprawnościowych czeka na uczestników kolejnego już Powiatowego Zlotu Rowerowego „Rodzinnie i z przyjaciółmi”, który odbędzie się 24 czerwca na boisku sportowym LKS Dobrocin.

Do rywalizacji zapraszamy trzyosobowe drużyny, których zadaniem będzie przejechanie w godz. 12.00-14.00 wyznaczonej trasy rowerowej (w tych godzinach będą otwarte punkty kontrolne). Nie będzie liczył się czas, lecz sam fakt pokonania trasy. Natomiast na miejscu w Dobrocinie od godz. 14.00 rozpoczną się konkurencje sprawnościowe: rowerowy tor przeszkód, jazda „żółwia”, rzut ringo, rzut lotkami i quiz wiedzy turystycznej. Wszystkie konkurencje będą punktowane. Najlepsi otrzymają puchary i medale.

W zlocie mogą uczestniczyć drużyny reprezentujące: szkoły, kluby UKS, ULKS, LKS i osoby indywidualne, zgodnie z kategoriami wiekowymi: dziewczęta i chłopcy szkół podstawowych, dziewczęta i chłopcy szkół gimnazjalnych oraz kobiety i mężczyźni (w tym młodzież szkół ponadgimnazjalnych).

Podsumowanie i zakończenie zlotu zaplanowano w godz. 16.00-16.30.

Organizatorem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe