GŁOSUJ ZA POWSTANIEM PUMPTRACK-U W BIELAWIE

  • 25.05.2017, 15:39 (aktualizacja 25.05.2017, 15:51)
  • Telewizja Sudecka
GŁOSUJ ZA POWSTANIEM PUMPTRACK-U W BIELAWIE 9zerostudio
Budżet Obywatelski to okazja do wykazania się mieszkańców kreatywnością oraz entuzjazmem. Pomysłów w Bielawie nie brakuje, potrzeba jedynie Waszego wsparcia i głosowania na najlepszy projekt. Grupa mieszkańców zaproponowała wybudowanie tzw. pumptrack-u, czyli asfaltowego toru z krętymi zakrętami i muldami.
Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jest już wszędzie
jest już wszędzie 01.06.2017, 17:27
Proszę Pana "kupę ludzi" ? kupa to może być jak Pana ktoś do władzy dopuści. Ile to już ugrupowań politycznych było ? Bo nie nadążam. Panie Wielki chroń Nas :):):):):):) Dość tej głupoty w Bielawie !!! Ogarnijmy się bo jest już bardzo źle a zapowiada się że będzie gorzej.
olo
olo 29.05.2017, 06:48
A tez znów sie udziela chyba sie chce załapać na coś zarówki juz nie sprzedaja sie hihi 4
Robert
Robert 27.05.2017, 23:07
Faktycznie za 150 000 to PUMPTRACK-U.To kupa kasy za coś co nie będzie używane (może gdyby to było przy Skatepark to bym się zgodził) A pomysł z torem crossowym za 50 000 to jest 1/3 kosztów .Myślę że za 150 000 można wybudować 3 takie tory crossowe i przystosowane do zawodów ogólnopolskich.
Biznes
Biznes 27.05.2017, 06:42
Takie coś jest w Dzierżoniowie i ..... "dwa rowerki na krzyż". Poza taka inwestycja nie przyniesie kasy dla miasta. Co innego motokros. Twój pomysł to niewypał. Mamy Skatepark tam jeżdżą nie tylko na rowerkach (2 może 3 osoby) ale i na deskach. Park jest jeden z największych w POLSKE! Właśnie taka inwestycja jest potrzebna dla Bielawy Inicjatywo Obywatelska. To tu zjeżdża co roku pełno turystów aby zademonstrować swoje umiejętności. A zgadnij co się będzie działo kiedy zorganizujesz mistrzostwa Polski (Europy) w motokrosie? To jest inwestycja.
.
. 27.05.2017, 22:41
Ejjj ale ty nie rozumiesz polityki tego smiesznego zrzeszenia. Dzierzoniow ma to co my nie bedziemy mieli haha
szybki kopacz
szybki kopacz 26.05.2017, 08:42
150 000 zł za taką ścieżkę ??? to ja ze szpadlem się zgłaszam, konkretnie zarobię;)
człowiek szpadel
człowiek szpadel 26.05.2017, 14:39
Też chętnie się załapie
mieszkaniec
mieszkaniec 25.05.2017, 21:00
Pomyslow to masz duzo razem z Konicem. Ale one na nic mieszkanicom sie nie przydaja. A ten pomysl to wielki niewypal lepiej jest zrobini tor dla crossowcow. To nie peda jezidzic po gorze parkowej i lesie gdzie zagrazaja turystom.
Bart
Bart 25.05.2017, 17:03
Kupę to robi piesek... :)
Porazka
Porazka 25.05.2017, 16:23
Jakie korzysci przyniesie to dla miasta bez jaj mariusz juz od dawna probuje do polityki wejsc drzwiami i oknami wszysko na pokaz tylko zeby zablysnac. To juz lepiej zrobic jakis tor dla crossow i quadow to przynajmniej beda z polski na jakies zawody przyjezdzali, a to co ma byc przejedzie sie kazdy po razie i sie znidzi. No ale coz trzeba zablysnac w bielawskiej polityce
zorientowany
zorientowany 25.05.2017, 18:51
Budżet obywatelski ma służyć mieszkańcom a nie quadowcom z Wrocławia... lepiej pisać anonimowe hejty niż cokolwiek robić pozytywnego
Autorka
Autorka 25.05.2017, 21:54
To pozytywne to niby ten tor rowerowy jest wiele ścieżek i tras rowerowych choćby góra parkowa lub trasa od leśnego dworku w góry także jest gdzie pojeździć na rowerach
.
. 25.05.2017, 20:51
Ok tylko to tez napewdziloby bielawska gospodarke, bo jak ludzie przyjezdzaliby na zawody to i by nocowali wiec hotele by zarobily zjedliby cos wiec restauracje by zarobily, a tak to bedzie tor fajny na chwile
Autor
Autor 25.05.2017, 21:50
Jestem za
do idioty
do idioty 25.05.2017, 21:47
Gościu, czy ty wiesz jakie to są koszty wybudowanie takiego toru do motocrossu??? Pojęcia nie masz o czym piszesz. Jakie zawody??? Może lepiej tor Formuły 1 od razu zrobić!!!!!!!!!!!!!
to do ...
to do ... 27.05.2017, 13:46
Ty chyba gościu nie wiesz o czym piszesz. Weź się lepiej za politykę, bo o finansach to masz pojęcie tylko przy flaszce. Na budowę toru potrzeba jednej fadromy, wywrotki, spychacza i zdezelowanych opon. Sponsorzy się dołożą na 100% (biorę to na siebie) Resztę zrobią sami crossowcy. Zaprojektują zgodnie z normami międzynarodowymi. Promocją zajmie się Urząd Miasta. Przewiduję że koszt profesjonalnego toru wyniesie ok 60 - 80 tyś. Max. Nie liczę wpłat sponsorów.
autor
autor 27.05.2017, 23:10
To jest ok pomysł
i 3
i 3 27.05.2017, 23:16
To jest ok pomysł ten tor crossowy.
B
B 27.05.2017, 22:44
Ten caly smieszny pumptrack tez wyszedlby pewnie pare groszy, ale wiedx kazdy chce zarobic (kolesiostwo)
i3
i3 27.05.2017, 23:12
Prawda
autorka
autorka 27.05.2017, 08:02
Wejdź na budżet obywatelski Bielawy i zobacz sobie jest tam jako jedyny szczegółowy kosztorys budowy toru motocross a później się wypowiadaj i jeszcze sprawdź sobie cenę budowy 50 metrowego odcinka tego toru dla rowerów
Do diebla
Do diebla 26.05.2017, 22:17
No to rzeczywiscie lepiej wywalic kase w bloto na jakis beznadziejmy pumptrack
do idioty tego prawdziwego
do idioty tego prawdziwego 25.05.2017, 22:34
Jakie są, oświeć mnie. A najlepiej kosztorys zrób (tylko szczegółowy).
aeg
aeg 27.05.2017, 13:50
Koszt toru zamknie się w granicach 60 tyś. Nie wiem czy nie mniej. A tak na marginesie.... ty wiesz jak wygląda tor motocrossowy? bez tego nie będę z tobą dyskutował.
autorka
autorka 27.05.2017, 08:04
Szczegółowy kosztorys budowy toru motocross znajdziesz w linku budżetu obywatelskiego wystarczy wejść i poczytać

Pozostałe