PIERWSZE PRAKTYCZNE SZKOLENIA MŁODYCH STRAŻAKÓW

  • 17.05.2017, 20:26 (aktualizacja 17.05.2017, 20:35)
  • Krzysztof Bachiński
PIERWSZE PRAKTYCZNE SZKOLENIA MŁODYCH STRAŻAKÓW
W sobotę 13 maja na boisku sportowym odbyły się pierwsze zajęcia powiększonej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Piskorzowie. MDP liczy obecnie 26 adeptów do szkolenia na strażaka w tym trzy dziewczęta.

Były to pierwsze zajęcia praktyczne, które obejmowały zapoznanie się ze sprzętem wchodzącym w skład wyposażenie wozu strażackiego i do czego służy. Udzielania pierwszej pomocy medycznej i jak się zachować w sytuacjach kryzysowych. Nauka współdziałania w każdej sytuacji w jakiej może się znaleźć strażak. Wśród młodych strażaków największym zainteresowaniem cieszyło się rozwijanie linii gaśniczej oraz lanie wody.  

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe