GÓRY SOWIE SZCZĘŚLIWE DLA B-S RALLY TEAM

  • 15.05.2017, 20:16 (aktualizacja 15.05.2017, 20:23)
  • Telewizja Sudecka
GÓRY SOWIE SZCZĘŚLIWE DLA B-S RALLY TEAM Paweł Wawrzyn
1 Rajd Gór Sowich z bazą w Pieszycach był bardzo udany dla załogi Mariusz Brylski / Sławomir Szpot (Honda Civic 1.6 Vti). Załoga B-S Rally Team po zaciętej walce zajęła 1 miejsce w klasie 4 zwyciężając o 6,7 s.

Zawodnicy mieli do pokonania dwa odcinki specjale zlokalizowane w Górach Sowich. Były to klasyki znane z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski: Kamionki - Przełęcz Jugowska i Przełęcz Woliborska – Jodłownik. W sumie blisko 40 km oesowych.

 

 

- Rywalizacja była bardzo zacięta, a warunki niepewne i zdradliwe. Gdy na dole w parku maszyn było sucho, nad górami przeszło oberwane chmury. To diametralnie zmieniło warunki rywalizacjiopowiada kierowca – Mariusz Brylski. – Niesamowitym przeżyciem okazała się próba w Jodłowniku, którą po raz pierwszy jechaliśmy w dół. Mieliśmy trochę problemów z wyjeżdżającym przodem, ale poradziliśmy sobie z tym całkiem dobrze. Świetnie spisały się także hamulce.

- To był piękny rajd, bardzo szybki i dobrze zorganizowanypodsumowuje pilot Mariusza - Sławomir Szpot.Dzięki wygranej po dwóch eliminacjach Amatorskiego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej zajmujemy drugie miejsce w klasyfikacji klasy 4. To mobilizuje nas do szybkiej jazdy podczas kolejnych rund, które przed nami. Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom, że możemy liczyć na ich wsparcie.

Teraz czas na chwilę odpoczynku przed następnymi rajdami i na przegląd samochodu, aby podczas kolejnych zmagań był równie niezawodny, jak w miniony weekend. Kolejny start teamu B-S Rally Team zaplanowano na sierpień, podczas 3 eliminacji ARPZZ 2017.

B-S Rally Team

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
della
della 16.05.2017, 12:41
dlaczego zawodnicy jezdza takimi trupami?

Pozostałe