Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

NASI KARATECY POPISALI SIĘ W CZECHACH

Zawodnicy Dzierżoniowskiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin zaprezentowali 6 maja swe umiejętności na VII Mistrzostwach Republiki Czeskiej Karate Kyokushin, w której wzięło udział 107 zawodników z 24 klubów Polski, Słowacji, Węgier, Ukrainy i Czech.

Najlepiej wypadł Mariusz Myślicki, który w swojej kategorii - kumite do 50 kg wygrał 3 walki, zajmując ostatecznie 3miejsce. W walce o wejście do finału przegrał w dogrywce po zaciętym pojedynku. Dobrą postawę oraz serce do walki pokazał Oskar Gocko, zdobywając brązowy medal walcząc z większymi i silniejszymi od siebie zawodnikami.

Na pudle stanął też Piotr Krupa - zajął 2 miejsce i zdobył statuetkę wygranej walki przez KO. Brązowe medale w konkurencji pierwszego kroku zdobyli również Kamil Słodowy i Łukasz Kaczmarek. Po jednej wygranej walce zaliczyli Paulina Drabik oraz Bartosz Kiersnowski.