TELEWIZJA POLSKA JAKO PIERWSZA PRZYJECHAŁA DO KAMILA

  • 10.05.2017, 17:21 (aktualizacja 10.05.2017, 17:43)
  • Telewizja Sudecka
TELEWIZJA POLSKA JAKO PIERWSZA PRZYJECHAŁA DO KAMILA
Materiał przygotowany przez naszą redakcję dotyczący Kamila Piątka, który nie ma podjazdu dla osób niepełnosprawnych w ciągu kilku dni stał się głównym tematem na ustach całej Bielawy. Pisma wysłane do mamy Kamila zarówno przez prezesa MZBM-u Janusza Cąbra oraz wiceburmistrza Bielawy Witolda Runowicza spowodowały falę krytycznych komentarzy pod adresem bielawskiej władzy. Ludzie z niedowierzaniem oglądali program, dzwonili do naszej redakcji i pytali jak mogą pomóc. W akcję pomocy włączyły się również ogólnopolskie media, które chcą nagłośnić sytuację jaka ma miejsce w Bielawie.

 

Poprzednia informacja:


CZTERY SCHODY DO NORMALNEGO ŻYCIA

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bielawianin
bielawianin 11.05.2017, 11:21
a ja co mam powiedzieć siedzę w czterech ścianach 13 lat,mieszkam na 1 piętrze
g
g 11.05.2017, 11:32
powiedz czemu jeszcze się nie zamieniłeś na parter.
Szkoda slow kreatorze bielawskiej rzeczywistosci
Szkoda slow kreatorze bielawskiej rzeczywistosci 11.05.2017, 07:21
Najlepsze jest to ze telewizja przyjechala wysluchala Pana Cabra i nawet nie poscila tego materialu bo czarno na bialym jest ze to nie wina zarzadcy tylko olewanie sprawy przez rodzicow mnie tez zablokujesz pachurzyno tchorzyno
kol
kol 11.05.2017, 10:00
Zanim cos napiszesz to dwa razy pomysl co chcesz napisac.Bo twoj komentarz nie zadnego skladu logicznego tyko napisales co wiedziales. A tak naprawde to nic nie wiesz w tym temacie i piszesz bzdety. To co rodzice wkladaja zeby Kanil o wlasnych silach zaczol chodzic to oni sami wiedza. I bardzo duzy wklad wlozyli i wkladaja niee podawajac sie. A mama Kamila jest nad podziw wszystkiemy ze tak daje sobie rade i szacunek sie nalezy dla niej obczernianie. To tez sie tyczy do tych ktorze tak pisza i plytko myslam pozdrawiam.
Bebek
Bebek 11.05.2017, 09:51
Idziemy po Ciebie hejterze, więc spytaj się Tadzia P. jak to jest być skazanym
Puk,puk
Puk,puk 11.05.2017, 09:08
Według ciebie rodzice Kamila bawią sie z nim w kotka i myszkę i sprawia im przyjemność jego niepełnosprawność ? A mama Kamila zapewne uwielbia układać deski i pchać wózek ,traktując to jako fajną zabawę . Mam wrażenie ,ze potrzebny ci dobry lekarz..Brawo Ty ,kreatorze własnej rzeczywistości.
H
H 11.05.2017, 08:57
Burak
Karina
Karina 10.05.2017, 22:17
Witam! Nie wiem w jakim celu ludzie piszą negatywnie o chłopaku i jego mamie większość dzieci ma swoje okresy dorastania i są nieznośne a jeśli chodzi o jego mamę to bardzo dobrze że nagłośniła problem z jakim się od lat jej rodzina boryka ja tez jestem mamą i chyba jak każda kochająca swoje dziecko matka zrobiłaby dla swojego dziecka wszystko by było zdrowe i szczęśliwe niech kazdy choc jeden dzień zamieni się z tym chłopakiem i wtedy zobaczyby jaki jest swiat pełen barier i szarości pozdrawiam
Anula
Anula 10.05.2017, 22:11
mam brata na wózku i rodzice przystosowali mieszkanie i podjazdy na własny koszt, nie wyciągnęliśmy reki do nikogo nigdy o żadną złotówkę, mój brat który jest osobą niepełnosprawną powiedział "właśnie dlatego ludzie nie lubią osób niepełnosprawnych bo ci myślą, że wszystko im się należy i nie potrafią nic załatwić żeby nie patrzeć na nich z politowaniem" ..... artykuł żenujący nie mówiąc o bohaterach
Taj
Taj 11.05.2017, 10:44
Anula ,a czy ty czasem nie jesteś niepełnosprawna????
XYZ
XYZ 11.05.2017, 07:40
Po prostu brak słów..... by opisać twoją głupotę.
Aluna
Aluna 11.05.2017, 00:56
Anula ,jeżeli rzeczywiście masz niepełnosprawnego brata powinnaś sie wstydzić swojego posta. Kto jak kto,ale ty i twój brat ( z całym szacunkiem) powinniście murem stanąć po stronie Kamila. I powiedz swojemu bratu , ze nieprawda jest ze ludzie nie lubią niepełnosprawnych . Przez bariery ,jakie im fundują urzędnicy sa izolowani i to niewątpliwie źle wpływa na ich relacje z tzw. pełnosprawnymi. Czy przeszło ci przez myśl ,ze rodziców Kamila może nie stać na sfinansowanie tego podjazdu,czy tez wyburzenie tych koszmarnych komórek.? Ogarnij sie dziewczynko i nie patrz na innych przez swój pryzmat.
Um
Um 10.05.2017, 22:29
A nie masz czasem schizofrenii ?
Hfv
Hfv 10.05.2017, 23:55
Ma.Bo to Ania
Xyz
Xyz 10.05.2017, 22:01
Powinni wykopać na zbity pysk z urzędów ludzi, ktorzy mają problem z udzieleniem pomocy takim osobom jak oni...
Wazniejsza piwnica...
Wazniejsza piwnica... 10.05.2017, 21:59
Czyli woleli wieksza piwnicę, niż możliwość bezproblemowego wyjścia z domu? ???? No to faktycznie sensacja panie Pachura ????
Żal
Żal 10.05.2017, 20:40
Co za ludzie piszą takie komentarze?
Ji
Ji 10.05.2017, 23:56
Takie komentarze piszę tylko Anna
Zleje ci ryj
Zleje ci ryj 10.05.2017, 20:06
Zablokuj mnie pachurko prosze ciotko
Ban na głupotę w internecie
Ban na głupotę w internecie 11.05.2017, 08:08
Powinni to zrobić
Pzpr
Pzpr 10.05.2017, 20:03
Czyli MZBM ma racje , sudecka siegnela dna ja komuszki
kol
kol 10.05.2017, 20:22
Nie tylko MZBM ale z-ca tez a sudecka i nowoczesna bielawa z Konicem dali ciala.
H
H 10.05.2017, 23:59
Zastępca czego????? kierownika działu czystości powierzchni płaskich?

Pozostałe