ROZMOWA Z PATRYKIEM HAŁACZKIEWICZEM

  • 28.04.2017, 14:22 (aktualizacja 28.04.2017, 15:38)
  • Telewizja Sudecka
ROZMOWA Z PATRYKIEM HAŁACZKIEWICZEM
Kolejnym gościem w naszym studio był Patryk Hałaczkiewicz współzałożyciel Bielawskiego Ruchu Obywatelskiego.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kibic
Kibic 09.06.2017, 13:53
Ot taki typ - "działacz sportowy", co by tu robić żeby się nie narobić.
olo
olo 08.05.2017, 16:09
Bez przesady z tym wykształceniem, politologia to nie polibuda.
abcd
abcd 08.05.2017, 12:59
Młody wilk, wykształcony, pełen pomysłów.Lepszych,gorszych, ale pomysłów. Trzeba go więc zgnoić, bo przecież rządy starych, wyleniałych wilków gwarantują dziadostwo i święty spokój, a święty spokój wszak najważniejszy.
bleeee
bleeee 08.05.2017, 19:33
O tak, pomysłów jakby tu dorwać się do władzy... to napewno
Adam
Adam 08.05.2017, 04:51
BIELAWA, DZIERZONIOW I PIESZYCE
POWINNY BYĆ JEDNYM ADMINISTRACYJNIE MIASTEM
nemo
nemo 02.05.2017, 23:28
Po wyborach temat kolei leżał nie ruszony przez Ciebie, sprawą zajął się zupełnie ktoś inny. To że być może będzie to zasługa tej osoby.
antykukiz
antykukiz 30.04.2017, 10:48
Z Kukizem nie wyszło, z sejmikiem nie wyszło, w Bielawie też nie wyszło. 2000 głosów na burmistrza to niezły wynik, ale jako wielki zwolennik i prekursor JOW-ów nie wprowadził Pan nikogo do Rady Miasta ze swojego ugrupowania właśnie z JOW-ów! A co do Bielawianki, jeśli granie po okręgówkach i IV ligach to dla Pana powód do dumy to serdecznie gratuluję poczucia humoru...
Bielawa
Bielawa 29.04.2017, 22:23
Jak to jego fundacja to nie dziwne że zrobił się prezesem hehehe to faktycznie zbawca narodu.... ok ale niech zbawia innych a Bielawę zostawi w spokoju
K.
K. 29.04.2017, 17:23
Facet zrobił na mnie jak najgorsze wrażenie
Lokalny Patriota
Lokalny Patriota 29.04.2017, 16:47
Gadać farmazony każdy głupi potrafi!!! a co z czynami panie Hałka??? czym się pochwalimy??? występami w tv za które płaci pana ugrupowanie tzw Bezpartyjnych gdzie od polityki aż kipi?
też
też 29.04.2017, 21:22
Po KOLEJI nowy projekt: " Dolny Śląsk Pamiętam Powódź" http://pamietampowodz.pl/
Bielawianin
Bielawianin 29.04.2017, 15:19
Pan BURMISTRZ martwi się tylko o pracę do końca kadencji
Wyborca Łyżwy
Wyborca Łyżwy 29.04.2017, 16:43
Ty się nie martw tym czym martwi się BURMISTRZ bo i tak nim nie zostaniesz
znający życie
znający życie 29.04.2017, 11:53
Nie będe głosował na kolesia który mieszka z teściami, tacy ludzie idą do polityki by się nachapać.
ciekawy
ciekawy 29.04.2017, 13:50
Hałek masz sprawę w Sądzie? Może o tym opowiedz? Bo najwyraźniej o tym o czym gadasz nie za bardzo się znasz.
Benek
Benek 29.04.2017, 12:15
Walisz chłopie farmazony. lepiej włącz ECHO24 i posłuchaj co p. Patryk ma do powiedzenia w kwestii Wrocławia a nie zadupia typu Pierdzielawa.
Bertrand
Bertrand 29.04.2017, 21:13
https://pl-pl.facebook.com/Oby…
Bielawa
Bielawa 29.04.2017, 15:18
To niech spada byle dalej od Bielawy, robimy my PA PA PA na zawsze
ubawiony
ubawiony 29.04.2017, 15:14
Wrocławia też??? czyli prawdziwy ekspert od znania się na wszystkim tylko dlaczego nikt takiego geniusza nie chce zatrudnić?
jowowiec
jowowiec 29.04.2017, 21:04
pracuje w swojej fundacji - Prezes Fundacji „Obywatele24.pl”.
uuuuu
uuuuu 29.04.2017, 22:41
uuuu to urobiony po pachy i jakie doświadczenie zdobywa uuuu normalnie ekspert od wszystkiego uuuu
znający życie
znający życie 29.04.2017, 12:21
W gadce jest dobry ale co z tego?
On
On 29.04.2017, 10:18
Gdzie pracował Hałaczkiewicz i jakie ma osiągnięcia oprócz "bywania tu i tam" żeby uścisnąć rękę "ważnym"??? dlaczego jego wizja ma być lepsza od np. Piotra Łyżwy??? bez urazy ale jak się patrzy na tą gromadkę BRO to śmiech ogarnia
Ja
Ja 29.04.2017, 21:10
zajrzyj: http://krs-pobierz.pl/fundacja…
Adie paa pa
Adie paa pa 29.04.2017, 12:04
Piotr Łyżwa nie ma żadnej wizji oprócz potrzeby doczołgania się do końca kadencji i nauczycielska emeryturka. Adie pa pa.
fujjjj
fujjjj 29.04.2017, 15:16
za to Hałka ma wizję rządzenia, obojętnie kim czy czym byleby rządzić
Stanisław
Stanisław 29.04.2017, 08:18
Następny spadochroniarz szukający przyczółku??? że się chłop nie wstydzi???
Eli
Eli 29.04.2017, 11:48
Wstydzi się i to mocno. Bielawa staje się coraz większym za***m dzięki oczywiście Łyżwowcom.
bielawianka
bielawianka 28.04.2017, 23:59
ooo wybory idą bo były piłkarzyk szuka pracy w Bielawie?
Mirek
Mirek 29.04.2017, 11:59
Patryk to piłkarz co najmniej ekstraklasy a w Bielawie gra B-klasa albo jeszcze gorzej. Widziałem na plakatach
partnera Bielawianki - Orzeł Sadowice. Kto to jest ?
Przepraszam oczywiście drużynę Orła.
khV
khV 28.04.2017, 22:37
Weź się chłopie za jakąś pracę! co oprócz politykowania w życiu osiągnąłeś?
olo
olo 29.04.2017, 09:52
Kolejny "Misiewicz"?
Ubaw po pachy
Ubaw po pachy 28.04.2017, 20:46
I ten chce być burmistrzem? buhaha buhaha buhahahahaha
kolejarz
kolejarz 28.04.2017, 18:47
Co to za bzdury, że nad nad jeziorem nie ma bazy noclegowej??? Jest Manhattan, jest Gościniec Sudecki, Dębowy niedaleko. Miejsc noclegowych jest sporo, także nie wiem skąd takie informacje... Kolej to porażka, będziemy wozić powietrze i wszyscy do tego dopłacać!
B.
B. 29.04.2017, 08:20
On chyba nietutejszy i może nie wiedzieć. On mieszka we Wrocławiu i sądzi się z sąsiadami o kota(????) czy coś takiego pisało na sudeckiej???
Kitek
Kitek 29.04.2017, 12:11
Tutejszy i o wiele bardziej zorientowany niż "B". Mój kot nasrał sąsiadce w kapustę i ona chce mnie zabić.
Tuturutu
Tuturutu 28.04.2017, 18:35
Do *** będą przylatywać a nie do Bielawy a kolej to fikcja
gaga
gaga 28.04.2017, 18:11
lotnisko byłoby lepszym pomysłem niż ta kolej , bedą turyści przylatywać do nas , do hoteli , pensjonatów, ośrodków spa itp.
Srali muchy będzie wiosna
Srali muchy będzie wiosna 28.04.2017, 17:45
Kolei jak nie było tak nie będzie o nie róbmy sobie nadziei a Hałaczkiewicz skoro tak wszystkich dobrze tam zna to dlaczego jeszcze do tej pory nawet tej ilini nie przejęli i nic nie robią
Lew Salonowy
Lew Salonowy 28.04.2017, 20:14
On zna ale jego nie znają.

Pozostałe