BWA BREAKERS PO RAZ KOLEJNY NA PODIUM

  • 18.04.2017, 13:00
  • Telewizja Sudecka
BWA BREAKERS PO RAZ KOLEJNY NA PODIUM
8 kwietnia w Srebrnej Górze odbyły się zawody break dance - Silver Hill 2017, podczas których świetnie zaprezentowali się tancerze z Bielawy.

W kategorii 3vs3 dla profesjonalistów niepokonany okazał się Grzegorz Gniwecki wygrywając z przeciwnikami z Warszawy, Wrocławia, Raciborza, Bolesławca, Legnicy i Nowej Rudy.

W kategorii kids battle 2vs2 do lat 12 Gabriel Czerwonka i Miłosz Sichniewicz uznając wyższość tancerzy z Wrocławia zajęli drugie miejsce, natomiast Oliwier Walczak i Mikołaj Kaczmarek wywalczyli sobie miejsce trzecie. 

W kategorii kids battle 2vs2 od 13 do 16 lat Paulina Gurbisz w połączeniu z tancerką ze Słupska zajęła 2 miejsce natomiast Krzysztof Pijar oraz Dominik Chałada uplasowali się na miejscu czwartym SILVER HILL 2017 wyniki: 

Breakin Pro 3vs3: 
1 miejsce - Grzegorz Gniwecki - BWA Breakers

Kids battle do lat 12:
2 miejsce - Gabrel Czerwonka i Miłosz Sichniewicz - BWA Breakers
3 miejsce - Mikołaj Kaczmarek i Oliwier Walczak - BWA Breakers

kids battle 13-16 lat:
2 miejsce: Paulina Gurbisz - BWA Breakers
4 miejsce: Krzysztof Pijar i Dominik Chałada - BWA Breakers 

Warto dodać, że BWA Breakers w tym roku wygrali już zawody w Szczecinie, Czechach i na Mazurach.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe