UCIECZKA PO POTRĄCENIU PIESZEJ W PIESZYCACH

  • 08.04.2017, 11:08 (aktualizacja 08.04.2017, 13:30)
  • Krzysztof Bachiński
UCIECZKA PO POTRĄCENIU PIESZEJ W PIESZYCACH
8 kwietnia około godziny 9:30 doszło do potrącenia pieszej na ulicy Kopernika, przy postoju taksówek obok kościoła. Młody kierowca wykonując manewr cofania uderzył kobietę w średnim wieku i odjechał.

Zabił pieszą,  tak pomyślał świadek zdarzenia gdy usłyszał uderzenie i zobaczył leżącą kobietę na jezdni oraz odjeżdżający samochód z wybitą  tylną szybą. Natychmiast powiadomił policję i podjął pościg za uciekającym samochodem. Poszkodowaną pieszą  z obrażeniami nogi pogotowie ratunkowe odwiozło do szpitala. Sprawca wypadku po chwili zjawił się w miejscu zdarzenia. Policyjni technicy sporządzili dokumentację zdarzenia.  Więcej informacji po otrzymaniu komunikatu od oficera prasowego.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe