Wtorek, 22.10.2019

ROZMOWA Z MARZENĄ ZDOLSKĄ

  • 22.03.2017, 16:30 (aktualizacja 24.03.2017, 17:52)
  • Telewizja Sudecka
ROZMOWA Z MARZENĄ ZDOLSKĄ
Kolejnym gościem w naszym studio jest Marzena Zdolska, która opowiada o Dolnośląskim Forum Biznesu i Motywacji.

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ubaw po pachy
ubaw po pachy 25.03.2017, 19:22
Szczerze .............hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha
e.
e. 25.03.2017, 13:16
Zdolska to ta co wspierała kampanię Dźwiniela. Fachura i Pachura. Wspólny front przeciw łyżwie? Ktoś policzył ile razy wygłosiła "powiem szczerze"? Czyli na ogół nie mówi szczerze?
zniesmaczony
zniesmaczony 25.03.2017, 19:25
Pół Bielawy widziało jak stała z ulotkami Dźwiniela pod targiem taka była pewna a tu zonk i wielka kupa
P
P 25.03.2017, 20:07
I to powód, żeby władze Bielawy mściły się robiąc na złość Marzenie, a miasto tylko traci na tym. Łyżwa i jego ekipa to źli, wredni ludzie, którzy dobro miasta mają w du*ie i dbają tylko o własny interes.
zdumiony
zdumiony 25.03.2017, 20:38
A w jaki sposób się mszczą??? wszyscy źli tylko ta pani idealna??? co wypisywała na swoim blogu? trzeba mieć tupet żeby w tej sytuacji jeszcze udawać pokrzywdzoną
kacha
kacha 23.03.2017, 19:20
Jaką promocję? w ub roku robiła coś w Bielawie i co na tym miasto zyskało??? NIC
rek
rek 24.03.2017, 15:44
Nie bylo promowane to nie skorzystało bo nie współpracowało. Proste ?
Ciekawy
Ciekawy 24.03.2017, 20:32
a jak miałaby wyglądać ta współpraca? albo inaczej - ile miałaby kosztować ta współpraca?
Obiektywny
Obiektywny 23.03.2017, 01:15
Szacun za pomysł, determinację i skuteczność
gapcio
gapcio 22.03.2017, 22:19
Podaję hasło. IWENT. IWENT
....
.... 22.03.2017, 22:44
raczej KOMERCJA, KOMERCJA... żeby prywaciarz zarobił
.
. 23.03.2017, 08:43
To dziwne, ze ktos za swoja prace dostaje pieniadze?
Realista
Realista 23.03.2017, 09:26
Absolutnie nie jest dziwne, dziwne jest mieszanie samorządów w prywatne eventy. Każdy ma prawo do realizacji swoich pomysłów ale jak prywatna osoba chce zarabiać to nie może mieć pretensji, ze samorząd z publicznych pieniędzy się nie dokłada do interesu
..
.. 23.03.2017, 19:03
Miasto ma dużą promocję i nie musi za nią płacić
Marta
Marta 22.03.2017, 20:17
Vice ma w *** jeszcze inne rzeczy
ddd
ddd 22.03.2017, 18:07
Bo w Bielawie biznes mają w d... a nie w naturze, więc tak zachęcili panią Marzenkę, że się z imprezą przeniosła do Dzierżoniowa
......
...... 22.03.2017, 22:00
A co to za figura ta Zdolska??? Myślę że Bielawa i jej mieszkańcy nie rwą z tego powodu włosów z głowy
ty
ty 23.03.2017, 07:48
Ania?
bielawianin
bielawianin 22.03.2017, 17:09
A dlaczego Dzierżoniów przechwycił tą imprezę od Bielawy?
ubawiony
ubawiony 23.03.2017, 07:56
Marzena nie wygłupiaj się... Dzierżoniów tez to może przeczytać i będzie kupa śmiechu
Koleżanka