Środa, 21.08.2019

POWIATOWY KONKURS – „ Z KOMPUTEREM NA TY”

  • 09.03.2017, 15:22 (aktualizacja 09.03.2017, 15:25)
  • Telewizja Sudecka
POWIATOWY KONKURS – „ Z KOMPUTEREM NA TY”
7 marca 2017 roku w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie gościliśmy uczniów szkół gimnazjalnych z naszego powiatu. Już po raz XII najlepsi informatycy uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Informatycznym „Z komputerem na ty”. W zmaganiach wzięło udział 20 uczniów z Gimnazjum nr 2, Zespołu Szkół Ogólnokształcących oraz Zespołu Szkół Społecznych z Bielawy, Gimnazjum nr 1 i nr 3 z Dzierżoniowa, Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek z Dzierżoniowa oraz Gimnazjum z Łagiewnik.

Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami w obsłudze komputerów oraz szerokim zakresem wiadomości informatycznych. W trakcie trwania konkursu uczestnicy rozwiązywali test teoretyczny i zadania praktyczne.

W konkursie drużynowym na prezentację multimedialną „Historia rozwoju komputerów” zwyciężył Zespół Szkół Społecznych z Bielawy. Podczas przerwy młodzież zwiedzała szkołę, pracownie zawodowe oraz uczestniczyła w pokazie drukarki 3D.

Laureatami konkursu indywidualnego zostali: Jakub Gowarzewski z Gimnazjum nr 2 w Bielawie, Wojciech Strycharz z Gimnazjum nr 1 w Dzierżoniowie oraz Dorian Szlachcic z Gimnazjum w Łagiewnikach. Gratulujemy!

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe