Środa, 21.08.2019

II POWIATOWA DEBATA ZAWODOZNAWCZA

  • 09.03.2017, 15:15 (aktualizacja 09.03.2017, 15:18)
  • Telewizja Sudecka
II POWIATOWA DEBATA ZAWODOZNAWCZA
Za nami II edycja Powiatowej Debaty Zawodoznawczej, której gospodarzem jest Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie. W tym roku została zrealizowana 2 marca pod hasłem „Trafny wybór = dobra przyszłość". Podczas spotkania młodzież i pracodawcy wymienili się informacjami nt. wzajemnych oczekiwań, możliwości podejmowania własnej przedsiębiorczości oraz podzielili spostrzeżeniami o lokalnym rynku pracy.

W debacie uczestniczyli uczniowie gimnazjów z terenu powiatu dzierżoniowskiego wraz z nauczycielami, młodzież ZSiPKZ w Bielawie, Radna Rady Powiatu Dzierżoniowskiego – Irena Skibniewska-Kozak, Dyrektor Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie – Alicja Hromada,   Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dzierżoniowie Agnieszka Walawska, Zastępca Dyrektora PUP w Dzierżoniowie Monika Zawilak. Swoją obecnością imprezę uświetnili również pracodawcy z różnych branż: fototechniczna - Grażyna Kotasek "Foto-Techni-Color" Zakład Fotograficzny, przedsiębiorczość - Stanisław Jurcewicz BARL Bielawa, informatyczna - Leszek Szczakowski KOPNET, mechaniczna - Paweł Gogolewski DRG Agro Group.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe