Wtorek, 22.10.2019

PROTESTY PRZED PREMIERĄ FILMU POKOT

  • 25.02.2017, 16:07 (aktualizacja 25.02.2017, 16:13)
  • Telewizja Sudecka
PROTESTY PRZED PREMIERĄ FILMU POKOT
W piątek 24 lutego w Nowej Rudzie odbyła się premiera filmu „Pokot” Agnieszki Holland. Jednak nie wszyscy byli pozytywnie nastawieni na to wydarzenie. Organizatorzy obawiali się zapowiadanego już wcześniej protestu „Noworudzkich Patriotów”. Po godzinie 17:20 przed wejściem do MOK-u pojawiła się niewielka grupa (około 13 osób) protestujących, którzy okrzykami i transparentami wyrażali niechęć do reżyser filmu Agnieszki Holland jak również do Olgi Tokarczuk, która przypomnijmy jest honorowym obywatelem Nowej Rudy.

 

Więcej o premierze filmu "Pokot"

POKOT - PREMIERA FILMU AGNIESZKI HOLLAND W NOWEJ RUDZIE

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pwdw
pwdw 28.02.2017, 15:50
Łyse bojówki psychola Antka, może już czas do szkoły?
tomik
tomik 27.02.2017, 21:48
dlaczego ci patryjoci są tak ograniczeni, dlaczego?
michał
michał 27.02.2017, 18:31
jedyne co tacy "patrioci" potrafią przekazać, to chamstwo, agresja, nietolerancja, pogarda dla myślących inaczej.. protesty przypominają czasy hitleryzmu i rządy partii NSDAP w Niemczech, jak się to skończyło dla Europy i świata wszyscy aż za dobrze wiemy ....
DS
DS 27.02.2017, 14:55
protesty były wywołane nie tyle treścią filmu, ile kontrowersyjnymi wypowiedziami reżyserki: Berlin: Holland pokazuje "Pokot" i opowiada, że niektóre rejony "nie przyjęły się" do Polski po 1945 roku!? "To trochę ziemia niczyja" - wpolityce.pl/polityka/327310-berlin-holland-pokazuje-pokot-i-opowiada-ze-niektore-rejony-nie-przyjely-sie-do-polski-po-1945-roku-to-troche-ziemia-niczyja
widz
widz 27.02.2017, 16:09
wPolityce, wSieci, republika, trwam to kiepskie źródła informacji do budowania postaw obywatelskich i wyrabiania sobie zdania na tematy ocierające się o politykę. Później ludzie mają mózgi wyjałowione jak Terlikowski.
hol
hol 27.02.2017, 20:10
Za twój TVN jest bardzo miarodajną stacją aż w d....ie ściska
czytelnik
czytelnik 27.02.2017, 20:03
Jasne, jedynym dopuszczalnym źródłem informacji jest papka medialna z TVN oraz wyborcza. Sarkazm, oczywiście.
antosia
antosia 27.02.2017, 09:14
Dziekuje tym 13.Jestem z Was dumna za odruchy normalności.A te scierwa POlszewickie,kiedys policzymy.
jarek
jarek 06.01.2019, 11:45
ciebie też policzą, znacznie prędzej
Andrzej Krawczyk
Andrzej Krawczyk 26.02.2017, 21:44
"Dumny polak" spadkobierco mordercow dla ciebie lewadzka szmata tokarczuk niech będzie drogowskazem zyciowym.
jebłem
jebłem 26.02.2017, 22:25
lewaDZka...
jarek zbawiciel
jarek zbawiciel 26.02.2017, 15:45
Cos pisdzielskie *** nie kumacie sztuki
hol
hol 27.02.2017, 20:14
A ty rozumiesz doskonale to co ci podadzą na tacy w TVN albo POwiedzą ci sprzedawcy
Najmadrzejszy
Najmadrzejszy 26.02.2017, 10:29
Jechać z lewakami Holland Tokarczuk do kosza
lls
lls 26.02.2017, 11:15
Szkoda mi ciebie
Chędożyć pseudo ekologów
Chędożyć pseudo ekologów 26.02.2017, 09:57
Ta baba pokazuje myśliwych w złym świetle. Nic o nich nie wie poza tym że "ZABIJAJOM NIEWINNE ZWIERZONTKA"
klsks
klsks 26.02.2017, 10:37
Drogi (Chędożyć pseudo ekologów) widzę że nie zrozumiałeś przesłania tegoż filmu , albo pewnie go nawet nie widziałeś. Polecam obejrzeć film , i postarać się go zrozumieć.
koko
koko 25.02.2017, 22:56
Jeżeli nie chcą to niech nie idą. Prawda jest taka iż żaden z tych tak zwanych kiboli nie przeczytał ani jednej książki pani Tokarczuk anie nie
obejrzał ani minuty jakiegoś filmu wyreżyserowanego przez panią Holland. A tka na marginesie to z nich patrioci ja z koziej....... (mądrzy ludzie sobie dokończą), i te genialne transparenty. Pytanie nasuwa się tylko jedno co Ci bardzo inteligentni ludzie(ironia) mają w głowach. Tak na marginesie film wspaniały wszystkim polecam.
gosc
gosc 25.02.2017, 18:45
komuchy do budy
ddz
ddz 25.02.2017, 18:29
Co za durnie. Nie chcesz to nie oglądaj, ale nie mów komuś co ma oglądać. Patrioci, chyba kibole. Normalnie elita...
aek
aek 25.02.2017, 17:45
powinni tam rozaniec klepac na kolanach
.
. 25.02.2017, 17:38
Garstka gimbusów, która nawet nie ma odwagi, żeby pokazać twarz tylko chowają się za transparenty. Żenada!
GKS
GKS 25.02.2017, 17:32
dumny polak przez małe p . P JAK PAJAC
dumny Polak
dumny Polak 25.02.2017, 17:41
Nawet nie potrafisz swoich myśli przekazać innym nieudolnie składając litery. Poczytaj trochę, żeby wzbogacić zasób słów. Pani Tokarczuk sporo pisze, a zatem do roboty.
dumny Polak
dumny Polak 25.02.2017, 16:20
Pseudopatrioci i te ich śmieszne hasła o antypolskości, brak słów... Środowiska prawicowe w Polsce ostatnio zaczęły lewitować przekonane o swojej nieomylności i wiecznej racji.

Pozostałe