NOWE MIESZKANIA LOKATORSKIE W SPÓŁDZIELNIACH?

  • 17.02.2017, 16:09
  • Telewizja Sudecka
NOWE MIESZKANIA LOKATORSKIE W SPÓŁDZIELNIACH?
W piątek 17 lutego w Jedlinie Zdroju odbyła się konferencja przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych z terenu całej aglomeracji wałbrzyskiej. Była to okazja do poruszenia wielu tematów związanych z budownictwem lokatorskim i ze zmianami w prawie jakie planowane są w najbliższym czasie.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tadziu
Tadziu 20.02.2017, 15:25
Łyżwa się odwołuje bo mu nakazują tak samo jak Dźwinielowi, a wcześniej wycofał ponoć sprawę z sądu i dostał za to po łapach więc dalej się sądzi, taka lokalna polityka
sympatyk
sympatyk 18.02.2017, 17:12
Derenowski poparł Łyżwe w wyborach a ten niewdzięcznik chce mu zabrać grunty pod budownictwo. Na dodatek nie przekazał sieci ciepłowniczej dla Spółdzielni bo Jurcewicz i Kuśmierek nie mieliby roboty w BARL-u.Taka to dobra zmiana w Bielawie.

Pozostałe