ZAPISY NA GARMIN ULTRA RACE JUŻ OD 1 LUTEGO

  • 24.01.2017, 11:10 (aktualizacja 24.01.2017, 11:14)
  • Telewizja Sudecka
ZAPISY NA GARMIN ULTRA RACE JUŻ OD 1 LUTEGO
Organizatorzy Garmin Ultra Race 2017 przypominają, że zapisy na zawody rozpoczną się już 1 lutego o godzinie 12:00! W dniach 16-17 września, Radków stanie się areną zmagań śmiałków, którzy wystartują w II edycji imprezy. Garmin Ultra Race to doskonała okazja do zmierzenia się z własnymi słabościami, sprawdzenia swoich możliwości oraz do poznania wielu wspaniałych, zakochanych w aktywności fizycznej ludzi. A to wszystko w pięknej scenerii Gór Stołowych.

Pierwsza edycja Garmin Ultra Race odbyła się w ubiegłym roku, a na jej starcie stanęło niemal tysiąc śmiałków, którzy pokonali malownicze, ale również wymagające trasy prowadzące urokliwymi ścieżkami wokół Szczelińca Wielkiego – czyli najwyższego szczytu liczących sobie ponad 30 milionów lata Gór Stołowych. Na mecie były pot, krew i łzy. Ale były to łzy szczęścia i satysfakcji z pokonania własnych słabości.

„Trasy tegorocznej edycji będą takie same jak w zeszłym roku, dzięki czemu zawodnicy będą mogli porównać swoje czasy sezon do sezonu. Każda z tras pokazuje piękno Gór Stołowych oraz atrakcje regionu, na czym nam bardzo zależało” – powiedział Filip Szołowski, organizator zawodów z firmy Labosport Polska.

Garmin Ultra Race ponownie będzie trwał dwa dni. Pierwszego dnia (16.09) odbędzie się rywalizacja na najdłuższym dystansie 53 km, a część trasy zostanie wytyczona po czeskiej stronie gór. Sam dystans, ale również przewyższenia, które wyniosą +1840 m/- 1840 m, będą nie lada wyzwaniem nawet dla najbardziej wytrawnych biegaczy. Kolejnego dnia (17.09) na trasy wybiegną trailowcy, którzy zmierzą się z dystansami 24 km (+ 820 /- 820 m) i 9 km (+ 450 m/- 450 m). Lekko nie będzie! Tego samego dnia odbędzie się również Garmin Ultra Kids, czyli biegowa rywalizacja dla najmłodszych na dystansach 200 m, 500 m i 1000 m. Łącznie sześć biegów w ciągu dwóch dni czyni z Garmin Ultra Race swoistym festiwalem biegowym.

Zapisy na Garmin Ultra Race uruchomione zostaną 1 lutego o godzinie 12:00 na oficjalnej stronie zawodów www.ultrarace.pl.

 

Przydatne informacje:

Garmin Ultra Race to zawody w biegach górskich, które odbędą się w dniach 16-17 września 2017 roku. Start i meta wszystkich dystansów zlokalizowane będą w Radkowie (Góry Stołowe). Zawodnicy będą mieli do wyboru trzy dystanse: 53 km, 25 km oraz 9 km, które zostaną poprowadzone przez Polskę i Czechy. Imprezą towarzyszącą są biegi dla dzieci Garmin Ultra Kids na dystansach 200 m, 500 m i 1000 m. Organizatorem biegu górskiego jest agencja eventowa LABOSPORT Polska.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe