MUZEALNY POCIĄG SPECJALNY TWIERDZA I ZDROJOWY

  • 16.01.2017, 12:30 (aktualizacja 16.01.2017, 13:24)
  • Telewizja Sudecka
MUZEALNY  POCIĄG SPECJALNY TWIERDZA I ZDROJOWY
Już w styczniu odbędzie się inauguracja sezonu 2017. Pierwszy Muzealny Pociąg Specjalny wyruszy do Kłodzka. Przejazd odbędzie się po jednej z najbardziej malowniczych tras kolejowych nie tylko w Polsce, ale w Europie – linii 286 Wałbrzych – Kłodzko. Po drodze czeka przejazd 3 tunelami – w tym najdłuższym tunelem kolejowym w Polsce; pod Świerkową Kopą w Świerkach. Celem naszej wyprawy jest Twierdza Kłodzka, której początków niektórzy doszukują się już w X wieku…

Specjalnie dla uczestników przejazdu zorganizowany zostanie tzw. fotostop; specjalne zatrzymanie pociągu w Świerkach by umożliwić wykonanie zdjęć i filmów pociągu wyjeżdżającego z tunelu!

http://muzeumtechniki.pl/twierdza-muzealny-pociag-specjalny-29-01-2017/

Zapraszamy również wszystkich mieszkańców Kłodzka, Polanicy, Dusznik i Kudowy, a także wszystkich kuracjuszy zażywających wód i odpoczynku, do przejazdu Muzealnym Pociągiem Specjalnym ZDROJOWY na trasie Kłodzko – Polanica Zdrój – Kłodzko.

http://muzeumtechniki.pl/muzealny-pociag-specjalny-zdrojowy-29-01-2017/

 

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe