JEDEN MĘŻCZYZNA ZMARŁ W SZPITALU, DRUGI WALCZY O ŻYCIE

  • 26.12.2016, 12:43
  • Telewizja Sudecka
JEDEN MĘŻCZYZNA ZMARŁ W SZPITALU, DRUGI WALCZY O ŻYCIE
Do zdarzenia doszło w niedzielę 25 grudnia około godz. 23.00 w Świebodzicach. 25-letni mężczyzna kilkukrotnie ranił nożem 32 i 42-latka.

Mimo natychmiast udzielonej pomocy 32-latek zmarł w szpitalu w Świebodzicach, drugi z mężczyzn przeszedł operację w Wałbrzychu. Jest w stanie zagrażającym jego życiu – mówi Grzegorz Oleśkiewicz z KPP w Świdnicy. Napastnik w chwili zatrzymania miał 1,3 promila alkoholu. Policja zatrzymała także 24-letnią kobietę.

W mieszkaniu nie było libacji, obaj zaatakowani nie przebywali tam długo. Co doprowadziło do ataku, jeszcze nie wiadomo. Sprawą zajmują się policja i prokuratura.

źródło:  http://swidnica24.pl

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
qwert
qwert 27.12.2016, 19:04
Już nie mają o czym pisać z najbliższej okolicy,(bo Pachura na Łyżwę się obraził )to info z portalu swidnickiego podają...PA RO DIA!
Hej
Hej 27.12.2016, 23:41
Doba nie jest obrażona na Łyżwę ,a pomimo tego żadnych istotnych wydarzeń w Bielawce nie odnotowują ,o nie przepraszam zarówno doba ,jak i sudecka odnotowały ważne wydarzenie o nawalonym kierowcy autobusu. Jaka mieścina ,takie wydarzenia. Poza tym gdybys był odrobine spostrzegawczy to zauważyłbyś bez większego wysiłku ,ze sudecka "obsługuje" również powiat świdnicki.
qwert
qwert 28.12.2016, 09:58
Z ostatnich dni na dobie ukazały się artykuły na temat wydarzeń w BIelawie :
Jarmark bożonarodzeniowy otwarcie ronda na pl Kościelnym, wigilia w ZOW,, podsumowanie połowy kadencji Łyzwy, informacja, że kolej wjedzie do Bielawy w roku 2018, bieg Mikołajów w Bielawie, Mikołaj na rynku w Bielawie... może niekoniecznie w takiej kolejności ale mam wymieniać dalej? Sudecka nie pojawia się tam gdzie są władze miasta. ABSOLUTNIE NIE jestem zwolennikiem Łyżwy ale trochę mnie śmieszy cała ta sytuacja z rzetelnym i obiektywnym przekazem informacji przez TVS
jednak coś jest z Bielawy
jednak coś jest z Bielawy 28.12.2016, 12:19
http://www.tvsudecka.pl/wiadom…

Pozostałe