ZAWODOWCY WYNOSZĄ REKSIA Z PŁONĄCEGO MIESZKANIA

  • 23.12.2016, 23:19 (aktualizacja 24.12.2016, 12:33)
  • Krzysztof Bachiński
ZAWODOWCY WYNOSZĄ REKSIA Z PŁONĄCEGO MIESZKANIA
Straż pożarna bardzo często ratuje życie. Przykładów ich działań jest wiele w mediach, widzimy je także na co dzień. Tym razem strażacy udowodnili, że nie tylko ludzkie życie jest dla nich ważne. W wyniku pożaru w Dzierżoniowie ucierpiał pies Reksio, któremu strażacy udzielili pomocy.


 

23 grudnia o godz. 2.03 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Pocztowej 11B w Dzierżoniowie. Na miejsce zdarzenia przybyły trzy zastępy straży pożarnej, gdzie zastano pożar w mieszkaniu na I piętrze i silne zadymienie na klatce schodowej. Lokator mieszkania w którym powstał pożar, ewakuował się do sąsiedniego lokalu na tej samej kondygnacji. Wewnątrz mieszkania paliły się meble oraz ściana wykonana z drewna. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru oraz ewakuacji i udzieleniu pomocy przedmedycznej psu, który przebywał wewnątrz mieszkania. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Straty wstępnie oszacowano na 5 tys. zł.    

źródło: KP PSP Dzierżoniów

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
voy
voy 27.12.2016, 18:51
Czy ja dobrze czytam ? Sam uciekl do sasiada a psa zostawil ? brak slow bo te co chcialbym tu wpisac sa nie cezuralne

Pozostałe