Środa, 21.08.2019

STOP PIRATOM DROGOWYM - ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE W ZSiPKZ W BIELAWIE

  • 19.12.2016, 09:27
  • Telewizja Sudecka
STOP PIRATOM DROGOWYM - ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE W ZSiPKZ W BIELAWIE
Coraz większa liczba młodych ludzi posiada prawo jazdy. Biorąc po uwagę ich niewielkie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, niezbędne okazuje się systematyczne wzbogacanie ich wiedzy. W odpowiedzi na taką potrzebę, 14 grudnia w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie zostały zorganizowane warsztaty o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zajęcia poprowadził Mariusz Bukowski – egzaminator prawa jazdy, szkoleniowiec i wieloletni pracownik Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, którym prowadzący podzielił się z uczniami, młodzież poznała konsekwencje społeczne i prawne nadmiernej prędkości na drodze oraz prowadzenia pojazdów przez kierowcę w stanie po spożyciu substancji psychoaktywnych. Nie zabrakło też atrakcji w postaci ćwiczenia z alkogoglami, podczas którego uczniowie wykonywali na pozór proste zadania. Dzięki ćwiczeniu uczniowie dowiedzieli się jak duże problemy z koordynacją psychoruchową
i tempem reakcji posiada pijany lub odurzony kierowca.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe