ŚMIERĆ MĘŻCZYZNY W POŻARZE MIESZKANIA

  • 09.12.2016, 03:57 (aktualizacja 09.12.2016, 12:16)
  • Krzysztof Bachiński
ŚMIERĆ MĘŻCZYZNY W POŻARZE MIESZKANIA
9 grudnia 2016 roku około godziny 1:15 doszło do pożaru mieszkania na parterze kamienicy przy ulicy Nowowiejskiej 54 w Dzierżoniowie. W wyniku pożaru jedna osoba poniosła śmierć.

Z powodu zadymienia klatki, strażacy przy pomocy drabiny mechanicznej ewakuowali mieszkańców z wyższych pięter. Kilka osób zostało zabranych na szczegółowe badania do szpitala w Dzierżoniowie.  Na miejscu pracowały trzy zastępy PSP z Dzierżoniowa oraz strażacy OSP z  Piskorzowa i Bielawy. Pogotowie gazowe odłączyło dopływ gazu do budynku. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz próbowali ustalić przyczynę pożaru. Z nie potwierdzonych informacji wynika że w mieszkaniu gdzie doszło do pożaru, był wyłączony dopływ prądu i gazu. Więcej informacji w oficjalnym komunikacie. 

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Znajoma
Znajoma 13.12.2016, 17:30
Juz drugi niezyje z tego pożaru jeszcze jeden walczy o życie

Pozostałe