MAPA MARZEŃ, JAK ZAPLANOWAĆ NOWY ROK

 • 29.11.2016, 10:57
 • Telewizja Sudecka
MAPA MARZEŃ, JAK ZAPLANOWAĆ NOWY ROK
Z pewnością widzieliście nie jeden raz relacje z I Dolnośląskiego Forum Kobiet w Bielawie, na pewno wiecie też, że kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 22 kwietnia w Dzierżoniowie! To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło kilkaset niezwykłych osób.

Wiemy, że takich inicjatyw potrzeba znacznie więcej, dlatego już 17 grudnia zapraszamy na wyjątkowe szkolenie: Mapa Marzeń – jak zaplanować nowy rok, by dotrzymać noworocznych obietnic i osiągnąć sukces.

Zanim odbędzie się wiosenny event chcemy Wam dać dodatkowe narzędzia, które pomogą już teraz, rozpocząć drogę ku budowaniu swojego życia w sposób świadomy. Wiemy, że to właśnie koniec roku jest zazwyczaj symbolicznym czasem, w którym podsumowujemy ostatnie miesiące, a co najważniejsze… planujemy rok kolejny. I tu każdy z nas wie, że często noworoczne obietnice kompletnie nie są przez nas spełniane. Wiemy dlaczego tak się dzieje.

I tym razem sprawimy, że Twoje marzenia nie zostaną odłożone na półkę i nie zakryją się tabunami kurzu. Będziemy je realizować i spełniać! Czego potrzebujesz? Motywacji? Wskazania kierunku, drogi? Konkretnych przykładów? Skorzystaj z szansy, którą w tej chwili Ci podsuwamy i wejdź w nowy rok z jasno wytyczonymi celami i narzędziami – do ich realizacji. Dolnośląskie Forum Business & Motivation zaprasza na całodniowe szkolenie - Planujemy noworoczne cele z mapą marzeń!
Jeśli jeszcze nigdy nie stworzyłeś/aś swojej mapy marzeń – teraz jest ten czas. Niech rok 2017 będzie dla Was rokiem spełnienia!


Szkolenie poprowadzi Anna Drabek coach ICF (ACC), psychoterapeuta - prelegentka I edycji Dolnośląskiego Forum Kobiet „Jestem Kobietą”, Ania – to specjalistka od wzbudzania motywacji do życia, pracy, obranych celów życiowych. 
Ukaże nam sposoby na skuteczne wytyczanie sobie celów, planowanie, sposoby walki z ograniczeniami. Pomoże nam stworzyć własne mapy marzeń - to niezwykła zabawa, chwila na zastanowienie się nad tym co jest dla nas ważne.


"Świat zmienia się dzięki ludziom, którzy sięgają po to, co wydaje się niemożliwe".
 

Szkolenie to, będzie kilku etapowe i podczas tego wyjątkowego dnia porozmawiamy o zagrożeniach, trudach i kłodach pod nogi jakie sami sobie rzucamy, by odsunąć cel/marzenie.
Idź za marzeniem i znowu idź za marzeniem! Twoja mapa marzeń stanie się samospełniającą się przepowiednią.
Mapa marzeń sprawia, że stajemy się bardziej konkretni - z wielu różnych możliwości wybieramy te, które poruszają nas najbardziej i dlatego uruchamiają wielką energię. Koncentrujemy się na marzeniach, wizualizujemy dobrą przyszłość, a to uruchamia w nas zmiany, które prowadzą do lepszego życia. To wspaniała okazja, aby marzenia "ukonkretnić" - dopiero gdy uświadomimy sobie i zobaczymy na obrazkach, czego chcemy, otworzy się droga do spełnienia marzenia!


Zapraszamy serdecznie 17 grudnia, godz. 10:00 do Dolnośląskiego Inkubatora Art. - Przedsiębiorczości w Bielawie, zarezerwujcie sobie czas i jak najszybciej kupcie bilet na szkolenie - liczba miejsc jest ograniczona!


*** W cenie szkolenia są materiały dydaktyczne, bufet kawowy, obiad.

Bilety tu! Spiesz się, liczba miejsc jest ograniczona:

https://ekobilet.pl/clevermedia/zaplanuj-nowy-rok-z-mapa-marzen-1478601242/181967-bilety

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1034425603335482/


NOWY ROK - NOWE SZANSE- NOWA TY

Bo jesteś tego wart(a)!

 

W programie m.in.:

 • Obietnice vs nowy rok.
 • Jak walczyć ze słomianym zapałem?
 • Recepta na szczęśliwy związek.
 • Co z upadkami?
 • Twoja własna MAPA MARZEŃ
   

Anna Drabek- profesjonalny coach ACC z uprawnieniami do wykonywania tego zawodu, prowadzi z sukcesem JestesOk.pl i BiznesCoach.pl

Ludzie realizujący marzenia nie są pozbawieni obaw i przeciwności losu, ale mimo to są gotowi iść do przodu, bo są tego warci.

 

Autorski PROGRAM Anny Drabek:

 1. JAK WALCZYĆ ZE SŁOMIANYM ZAPAŁEM?
 • Obietnice vs nowy rok
 • „To jest To” vs „To nie jest To”
 • Czym się różnią ludzie szczęśliwi od nieszczęśliwych?
 • Krok po kroku
 • Co z upadkami?
 • Za co doceniam poprzedni rok?
   
 1. CELE
 • Dlaczego nowy rok?
 • Wizja końca
 • Recepta na szczęśliwy związek.
 • Jak właściwie formułować cele
 • Jak realizować obietnice?
 1. ATMOSFERA
   
 2. MAPA MARZEŃ
 • Co jest moim marzeniem, celem?
 • Dlaczego go dotychczas nie zrealizowałam? Robimy listę wymówek
  5 minut na użalanie się
  5 minut dla UCZESTNIKA ŻYCIA. 
 • WYKONANIE MAPY MARZEŃ i wizji swoich marzeń, by wzmocnić ich spełnienie.

   

Przedsiębiorcy, fundacje, ruchy społeczne, artyści, przekraczają granicę, gdy inni mówią, że to jest niemożliwe, oni idą do przodu i robią to.
Ty też możesz spełniać swoje marzenia, budować swoje szczęśliwe a zarazem bezpieczne miejsce na ziemi i dołączyć do grona ludzi realizujących swoje plany i czerpać radość z życia.
Ty też tam możesz być, pomogę Ci to zrobić!

Anna Drabek, coach ACC, psychoterapeuta

                                                                                       

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe