BASEN KRYTY DO MODERNIZACJI - KIEDY?

  • 25.11.2016, 17:55
  • Telewizja Sudecka
BASEN KRYTY DO MODERNIZACJI - KIEDY?
Termin realizacji tej inwestycji Dzierżoniów uzależnia od zdobycia zewnętrznego dofinansowania. Wniosek o unijne dofinansowanie miasto złoży w lutym 2017 roku. Co zmieni się na basenie? Bardzo dużo.

W tej chwili opracowywany jest projekt techniczny, niezbędny do złożenia wniosku o dofinansowanie. Rozstrzygnięcie konkursu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego powinno nastąpić do końca przyszłego roku. Jeśli uda się pozyskać pieniądze, to prace modernizacyjne rozpoczną się najwcześniej w 2018 roku. 

Przy modernizacji basenu ma powstać odrębna część rekreacyjna, składająca się z basenu do nauki pływania i ćwiczeń w wodzie, basenu rehabilitacyjno-wypoczynkowego oraz części spa z kompleksem saun, strefą wrażeń wodnych i grotą solną. Założenia projektowe zakładają też dobudowanie nowej niecki wymiarach 25x10 m i głębokości 1,80 m.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe