HUZAR KOŃCZY ZAWODOWE ŚCIGANIE

  • 20.11.2016, 20:41 (aktualizacja 20.11.2016, 20:53)
  • Krzysztof Bachiński
HUZAR KOŃCZY ZAWODOWE ŚCIGANIE Krzysztof Tatrocki
Zakończenie zawodowej kariery Bartosza Huzarskiego po 22 latach w siodełku w tym 14 lat w zawodowym peletonie. Trzykrotny start w Tour de France i wiele innych sukcesów w dużych wyścigach.

To już jest koniec ale nie to, że nie ma już nic. Dziękuję Wam bardzo za te wszystkie lata, szczególnie za ostatnie trzy. Dzięki za zainteresowanie shotami, opisami etapów, hba, i ogólne wsparcie dla mnie, dla półtora polaka, dla wszystkich projektów w których pokazałem Wam kolarstwo od kuchni. 
Huzar kończy karierę zawodową ale nie kończę się ścigać. Chcę promować HBA i odwdzięczyć się za wasze wsparcie i pomóc choćby w projekcie zakupu busa dla HBA. 
Dzięki wielkie, będzie mi brakowało naszego kontaktu podczas wielkich tourów i tej atmosfery. Nie zapominajcie o huzarze, bo huzar nie zapomni o Was. Dzięki za ostatnie lata. 3majcie się. Pozdrawiam gorąco. 

Tak na fejsie podziękował; Bartosz Huzarski.
 O planach na dalsze lata Bartek przedstawił na konferencji prasowej, która odbyła się 19 listopada w hotelu Sobotel. 

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe