CO DALEJ ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ W BIELAWIE?

  • 09.11.2016, 12:18 (aktualizacja 09.11.2016, 14:10)
  • Telewizja Sudecka
CO DALEJ ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ W BIELAWIE?
We wtorek 8 listopada inicjatorzy obywatelskiej uchwały rozwiązującej Straż Miejską złożyli projekt w Urzędzie Miejskim w Bielawie.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lucky
Lucky 06.01.2017, 19:47
Wiadomo już czy straż w Bielawie będzie zlikwidowana ??
prawdziwek
prawdziwek 19.11.2016, 20:48
oni są potrzebni jak pas do ***
ham
ham 17.11.2016, 19:56
innych ganiać na lewo i prawo i kpić ze wszystkich bez prawka o co chodzi
didi
didi 13.11.2016, 19:14
Sławek wyluzuj
didi2
didi2 13.11.2016, 22:04
Grzesio,daj sobie na luz
Jarosław
Jarosław 13.11.2016, 15:18
Bez matury to można w straży pracować, ale bez prawa jazdy to chyba nie ?
jo
jo 14.11.2016, 06:32
a o co chdzi z tym ...prawem jazdt?
Aga
Aga 12.11.2016, 22:08
A ja chcę 10 m-cy lata! zróbcie mi referendum bo jestem ciekawa opinii reszty mieszkańców
ggg
ggg 12.11.2016, 23:28
to jedż sobie do Syrii .Tam będziesz miała nawet 12 miesięcy lata.Tylko uwazaj ,bo możesz się za bardzo opalić (od bomb).
Bardzo nas tym uszczęśliwisz,bo nie będziemy musieli czytać Twoich wypocin.
Olek
Olek 12.11.2016, 18:48
Proponuję referendum w sprawie likwidacji straży miejskiej i będzie wiadomo co chcą mieszkańcy naszego miasta.
sssd
sssd 11.11.2016, 10:24
Emil dobrze mówi...
bielawianin
bielawianin 10.11.2016, 19:17
Czy w SM może pracować osoba bez matury?
denis
denis 13.11.2016, 12:28
A kto taki???
lili
lili 09.11.2016, 22:46
Dzisiaj widzialem sytuację jak pracuje nasza Straż i powiem szczerze ja bym tego za żadną kase nie chciał robić. Koleś zajszczany śmierdzący a panowie obudzili go podnieśli i zaproponowali pomoc. Ciekawe czy Pan Gryś i Koniec byli już na policji i pytali jak to widzą bo w żadnym wywiadzie nie widziałem jak się wypowiada policja na ten pomysł niespełnionych polityków. A na marginesie Panie Koniec te pana zagubione oczęta jak pani urzędniczka pana jechała hahah bez cenne :)
Lidka
Lidka 09.11.2016, 22:41
Emil ale Ty jestes prosty!!! Naprawdę co Ty możesz wiedzieć o Bielawie.
?
? 09.11.2016, 22:12
A radny tkacz od kogo jest zależny?
.
. 10.11.2016, 08:10
Stołek w MZBM po wyborach się znalazł dla niego.
Wróżka
Wróżka 09.11.2016, 18:14
Moim zdaniem ..kierunek nienawiści do komendanta i pani N. ..i po kolei akcja staż .NIE wieżę w szczere intencję widzę tu lans i parcie na władzę,a prawda taka że lepiej krytykować jak chwalić.
hrvatska
hrvatska 09.11.2016, 20:43
Za co chwalić??? Za brak pozyskanych środków dla miasta przez błędne wnioski??? O jakiej nienawiści Ty piszesz... ? Większość mieszkańców ma negatywne zdanie o SM, i takie są fakty. Ich pracę ocenili mieszkańcy w głosowaniach, ankietach oraz podpisując listy. Ponad 1000 podpisów raptem w kilka godzin pod targiem!!! Aż strach pomyśleć ile by było podpisów gdyby organizatorzy mieli czas i przeszli się po osiedlach i domach.
lolek
lolek 11.11.2016, 23:04
Podpisy zbierali od sierpnia do listopada i zebrali aż 1000 hahaha faktycznie sukces hahaha ciekawe ile zostanie po sprawdzeniu hahaha
skl
skl 13.11.2016, 12:30
Podpisy były zbierane w październiku. Nie pisz głupot. Idź pozbieraj od zwolenników Straży, ciekawe kto ci podpisze hehehe
Wróżka
Wróżka 10.11.2016, 17:49
Może i podpisy jaki na kolej !!!Tez były o wszystko można je zebrać. Gdyby ktos inny podjął taką akcję to może i bym poparła! nie jest straż doskonała tylko przy okazji gdzie zadzwonisz? jak cię coś ugryzie chyba nie na policję? ! Od lat pierwszy odruch jest straż miejska.Przykładów można mnożyć.Szanuj pracę policji.A ja wiem swoje że komendant priorytetem jest. A nie jednostka sama w sobie.Jej pracę należy poprawiać a napewno mieszkańcy będą z niej zadowoleni.
Bez zatrzetrzewienia
Bez zatrzetrzewienia 12.11.2016, 23:50
Wróżko może ty wykorzystując swoje magie dodzwaniasz sie do SM, ale uwierz mi ze do nich dodzwonić sie nie sposób i z konieczności łączysz sie z Policja. Uważam ,ze pieniądze przeznaczone na SM powinny zasilić budżet Policji ,napewno byłby większy pożytek.
h
h 11.11.2016, 09:35
Naucz się pisać... dopiero potem dyskutuj
Wróżka3
Wróżka3 11.11.2016, 14:18
Naucz siw czytać dopiero odpisuj na komentarze! !!
Widzę że strasznie przeszkadza inne zdanie
llll
llll 10.11.2016, 19:13
Wróżko Aniu.Czytam Twój komentarz już ósmy raz i w dalszym ciągu nie wiem o co Ci w nim chodzi.Mikołaj Rej byłby z Ciebie dumny
Wróżka nie Ania
Wróżka nie Ania 10.11.2016, 19:29
To imię to twoja obsesja? Jak się przedstawisz to i ja to zrobię
Wróżka 2
Wróżka 2 11.11.2016, 07:54
Ktoś tam nie umie czytać ze zrozumieniem.Do tego Ania jakaś mu dobrze na nerwach zagrała.Nie będę ci tłumaczyć tekstu.Bo dla mnie zdrowe podejście do sprawy jest oczywiste .Na dzień dzisiejszy uważam że straż powinna popracować nad formą swojego działania.
jjj
jjj 09.11.2016, 19:14
A dlaczego lans?Dlatego ,że ludzie juz mają dość ,że się ich okrada?
PAMIĘTLIWY
PAMIĘTLIWY 09.11.2016, 18:56
ALE FAKT FAKTEM STRAŻ W BIELAWIE NIC NIE ROBI ALBO ROBI MARNE WRAŻENIE
spostrzegawczy
spostrzegawczy 13.11.2016, 14:16
A co ty wiesz o pracy SM PRACOWALES
PAMIĘTLIWY
PAMIĘTLIWY 09.11.2016, 17:56
W PRZYSZŁOSCI PROSZE O INFORMACJE JAK GŁOSOWAŁ KAŻDY RADNY
mieszkaniec
mieszkaniec 09.11.2016, 17:36
Pani miała nawet poduszeczke na krześle haha. Ideał Urzędnika Bielawskiego
A tak szczerze?
A tak szczerze? 09.11.2016, 16:09
Zgodnie ze statutem wniosek składa się "DO Biura Rady", a nie "W Biurze Rady". I nie, w języku urzędowym "do" i "w" nie oznaczają tego samego. Składa się do organu lub jednostki organizacyjnej. Po to w każdym urzędzie jest Biuro Podawcze by tam składać wszystkie pisma, które potem są dystrybuowane do wszystkich komórek organizacyjnych urzędu, w tym Biura Rady. Wystarczy czytać ze zrozumieniem, a nie szukać sensacji.
Pani w Biurze Rady kilkakrotnie to wnioskodawcom mówiła... W jej zakresie obowiązków nie ma przyjmowania i kwitowania pism od obywateli. Niech każdy robi to, co czego został zatrudniony. Ale nie, bo jeden z drugim przeczytali w Statucie, że tak i koniec i urząd zły i problemowy.
A kto tu zaczął stwarzać problemy, hm? Zanieśli gdzie trzeba - zostali (co sami na końcu materiału potwierdzają) FACHOWO I MIŁO OBSŁUŻENI.
Kłamczuch
Kłamczuch 10.11.2016, 14:16
Sposób potraktowania"klientów" będących emisariuszami mieszkańców miasta w ważnej sprawie to przykład jak Urząd Miasta Bielawy jest przyjazny dla swoich obywateli.Prawdziwym staje się aforyzm że urząd publiczny bywa ostatnim schronieniem łajdaka.Szczere brawa dla pani urzędnik.A tak !!!.
Czytający ze zrozumieniem
Czytający ze zrozumieniem 09.11.2016, 23:08
Nie mogę uwierzyć, że ktoś tu w komentarzach rozszyfrował zapis w Statucie miasta "do biura Rady Miasta" jako "przez biuro podawcze Urzędu Miasta do biura Rady Miasta". Niech ten/ta ktoś zada pytanie radnym gdzie składają interpelacje lub projekty uchwał (choć oni sami to chyba nie umieją projektu napisać).
A skoro Statut dopuszcza też złożenie projektu przez Wspólnotę radnemu, to chyba oczywiste, że dokument ma trafić do słynnej już pani Lidki, a nie na Plac Wolności.
Gracja
Gracja 09.11.2016, 21:42
Narobili tych urzędów, żeby swoi mieli co robić, tu pieczątka, a tam podpis :)
Bielawianin
Bielawianin 09.11.2016, 16:08
Po tej relacji należy się poważnie zastanowić również nad likwidacją sekretariatu Rady Miejskiej która jak widać jest państwem w państwie za nasze pieniądze (komu tak bezczelny i gburowaty urzędnik służy -na pewno nie nam obywatelom miasta).
kris
kris 09.11.2016, 15:48
Nie chcę oceniać pracy straży miejskiej, ponieważ w każdym zawodzie -z boku -wygląda na to że nikt nic nie robi.Ale życzyłbym sobie i strażnikom większej aktywności szczególnie w aspektach które zgłaszają mieszkańcy Sam osobiście zgłaszałem palenie liści, śmieci na ogródkach działkowych czy budowach w okolicy Norwida i besteru i niestety moim zdaniem nie było reakcji straży, a Wszyscy chcemy oddychać świeżym powietrzem. Pokażcie pracą że jesteście potrzebni to może skończą się narzekania
sss
sss 09.11.2016, 14:56
JAKA BABA !!
ups
ups 09.11.2016, 14:45
Lidka, ale dałaś.

Pozostałe