UZBROJONE DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ

  • 14.11.2016, 21:38 (aktualizacja 31.01.2018, 12:00)
  • Telewizja Sudecka
UZBROJONE DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży uzbrojonych działek budowlanych w Bielawie w bardzo atrakcyjnej cenie od 50 do 85 zł za m2. Działki położone są w Bielawie pomiędzy ulicą Lipową, Boczną, a zbiornikiem Sudety, na terenie, który w planie zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

 

 
Zgodnie z zapisami planu, każdą działkę można zabudować do 30 % jej powierzchni, budynkiem o maksymalnie dwóch kondygnacjach naziemnych i maksymalnej wysokości 9 m. Dachy dwuspadowe o symetrycznym układzie połaci.

Działki położone przy drodze gminnej, do części, na krótkim odcinku, prowadzi dojazd drogą wewnętrzną. 
Teren został tak podzielony, że właściciele czterech działek mogą zabezpieczyć wjazd na swoją drogę wewnętrzną - zamykaną bramą.
Dodatkowym atutem, jest uzbrojenie terenu w wodociąg i kanalizację miejską. W pobliżu znajduje się prąd i gaz miejski.
Wielkość działek waha się od 7 do 14,5 arów.
Dwie działki mamy dla Państwa w cenie promocyjnej: 
– 7,5 arową działkę w cenie 40 900 zł oraz 8 arową działkę w cenie 45 000 zł.
Promocja jest dla osób, które w umowie sprzedaż, zobowiążą się wybudować dom w stanie surowym zamkniętym, w ciągu dwóch lat od zakupu działki. 
Doskonała lokalizacja, kameralne miejsce, bez natężonego ruchu i towarzyszących spalin, w pobliżu znanego, dobrze zagospodarowanego i coraz bardziej docenianego przez mieszkańców Zbiornika Sudety. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz dobrze zorganizowana komunikacja miejska.

Telewizja Sudecka

Podziel się:Pozostałe