WYRÓŻNIENIE DLA ANDRZEJA WOJTALA

  • 24.10.2016, 13:40
  • Telewizja Sudecka
WYRÓŻNIENIE DLA ANDRZEJA WOJTALA
Za wieloletnie zasługi w krzewieniu sportu pływackiego w Polsce Odznaką Honorową Polskiego Związku Pływackiego odznaczony został 20 października trener dzierżoniowskiego MKS 9 Andrzej Wojtal. Z rąk Zarządu Dolnośląskiego Okręgowego Związku Pływackiego otrzymał też podziękowanie za zdobycie kwalifikacji olimpijskiej przez Pawła Juraszka.

Odznaczenia i  wyróżnienia dla zasłużonych działaczy i trenerów pływania wręczono podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego DOZP we Wrocławiu. Paweł Juraszek otrzymał na nim podziękowanie za reprezentowanie Dolnego Śląska na Igrzyskach Olimpijskich w Brazylii.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe