CZWARTA WYGRANA 3:1 OFM BIELAWIANKI BESTER BIELAWA

Czwarta wygrana 3:1 OFM Bielawianka Bester Bielawa stała się faktem i razem z WKS Sobieski Arena Żagań prowadzą w tabeli 4 grupy II ligi bez straty punktu. W ostatnim sobotnim spotkaniu z Olavia Oława, tylko w pierwszym secie widać było nieporadność naszych siatkarzy, ale im dalej w las było lepiej i to zawodnicy z Bielawy dyktowali warunki gry, pewnie zwyciężając mecz 3:1. Nawet pierwszy set przy odrobinie szczęścia i innej decyzji sędziego przy piłce setowej można było doprowadzić do gry na przewagi. A przegrywaliśmy w nim już 4:11. W kolejnych partiach nasz zespół wziął się do roboty i dyktował warunki. Dobrą zmianę też dał na pozycji rozgrywającego Karol Andrzejewski, który zmienił Tymoteusz Gajek. MVP spotkania wybrany został Arkadiusz Jutrzenka, który w końcówce drugiego seta zainponował asami serwisowymi i był tego dnia wirtuozem w poczynaniach na siatce.