WIEMY KTO OTRZYMA SUDECKIE KRYSZTAŁY

  • 20.10.2016, 13:14
  • Telewizja Sudecka
WIEMY KTO OTRZYMA SUDECKIE KRYSZTAŁY
W środę 19 października w Hotelu Dębowym w Bielawie odbyło się posiedzenie kapituły konkursowej Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2016. Spośród kilkudziesięciu firm i instytucji członkowie kapituły w drodze głosowania wybrali te, które już 4 listopada w Zamku na Skale w Trzebieszowicach odbiorą nagrody i wyróżnienia.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tak trzymać
Tak trzymać 22.10.2016, 16:49
Brawo Sudecka tak trzymać i nie przejmować się tymi negatywnymi wpisami dobrą robotę robicie
xxx
xxx 23.10.2016, 00:11
Dobrą robote robił i robi przegranym burmistrzom. Pachura to se ne wrati!!!
Ole
Ole 24.10.2016, 16:43
A założysz sie że wrati? Może nie w takiej samej konfiguracji,ale za dwa lata ta ekipa nie ma szans.Nie popełnia sie dwa razy tego samego błędu . Kij z Łyżwą ,bo i tak nie ma nic do gadania,ale z tego co słychać,widac i czuć ludzie nie dopuszczą po raz drugi pana W.R.
Ulala
Ulala 21.10.2016, 19:37
Sudeckie Kryształy otrzymają : Witold Runowicz , Pan
Łyzwa( nie wiem jak ma na imię) , i ta trzecia Pani V- ce ( nauczycielka ,nie wiem jak ma ani na nazwisko,ani na imię)! -:)
Fan
Fan 23.10.2016, 11:44
Witolda bardziej interesował by diamenty!!!
.
. 21.10.2016, 08:42
Zdaleka ci z tv sudeckiej wyglądają normalnie a jak się przyjzysz z bliska to chyba są psychicznymi
.
. 21.10.2016, 07:24
Sudecka cały czas czernią mieszkancow Bielawy chyba ktos jego ekipie krzywdę zrobil
gość
gość 22.10.2016, 12:29
Tv Sudecka pokazuje prawdę co się dzieje w Bielawie i w powiecie
Stowarzyszenie Bielawa Plus
Stowarzyszenie Bielawa Plus 21.10.2016, 08:09
Naucz pisac polski jezyk
xyz
xyz 20.10.2016, 15:33
a co robi burmistrz Bielawy żeby telewizja promowała miasto?
rrrr
rrrr 21.10.2016, 07:53
Nie płaci Pachurze?
Jakub
Jakub 20.10.2016, 14:56
Mała Nas z Bielawy i Dzierżoniowa w tym wszystkim. Szkoda. TV Sudecka słabo Nas Promuje. Wszystko odjechało od ziemi dzierżoniowsko - bielawskiej!

Pozostałe