CZARNY PROTEST W DZIERŻONIOWIE

  • 03.10.2016, 14:41
  • Telewizja Sudecka
CZARNY PROTEST W DZIERŻONIOWIE
W poniedziałek 3 października o godzinie 12:00 w miastach całej Polski odbył się „czarny protest”. Jest to manifestacja przeciwko zaostrzeniu przepisów antyaborcyjnych. Jednym z miast, w którym odbyły się demonstracje był Dzierżoniów. W samo południe na rynku zebrało się kilkaset osób.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sasza
sasza 10.10.2016, 09:44
chcialbym podziekowac telewizji
sudety ze dajecie sie wolno wypowiedziec
jestescie prawdziwymi demokraci
niech zyje nasza ukochana bielawa!
co dzien o nieji mysle!
byly bielawian pozdrawia was z izraela
dobrze was widac I slychac wszystkiego
wam najlepszego!
ALEKS
ALEKS 05.10.2016, 22:26
chce dodac ze dzisiaj mamy
mocna technologie w ktorej widac
jakie dziecko masie urodzic, jesli
ma sie urodzic kaleka to trzeba
natychmiast zrobic oborcie poco
sie meczyc z kaleka dla rodziczow
jesto meka I dla dziecka wystarczy
z tym religinym premityzmem zyjemy
w 21 wieku nawet za czasow rzymskich
likwidowano takie dzieci I tez dla
budzetu kraju jesto obciazenie pocoto!
ALEKS
ALEKS 05.10.2016, 20:46
polska sie zrobila calkiem zaczofanym
krajem przy wladzy sa dzisiaj ciemna
reakcja I kler.. kobieta moze robic ze
swoim cialem to co jej sie podoba I
na jaka cholere rodzic duzo dzieci
polska niejest socjalnym krajem mamy
teraz swinski kapitalizm ciezko jest
wychowywac dziecko w takim kraju
szkoda ze narod glosowal na faszystowska
partie pis. pzpr byla lepsza 100 razy od
tych faszystowskich bandytow pis
pis chce tez doprowadzic do wojny
z rosja szukaja zgube polski!
VVV
VVV 03.10.2016, 22:19
Polacy, którzy opowiadają się za obroną życia dzieci nienarodzonych organizują dziś w wielu miastach #biały protest. To odpowiedź na tzw. strajk kobiet i czarny protest środowisk lewicowych i feministycznych przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego.

Kontra akcję czyli #Białyprotest w obronie praw dzieci poczętych organizuje m.in. Karmelitańska Wspólnota Nowej Ewangelizacji „Solniczka” z Wrocławia.

Uczestnicy akcji modlą się przez określony czas Koronką do Bożego Miłosierdzia w konkretnych intencjach – mówi Elżbieta Kuczyńska-Kula z Parafii Opieki św. Józefa ze Wrocławia.

– Proponujemy biały protest polegający na tym, że jako osoby wierzące, przyjmujemy dekalog jako wykładnie jakichkolwiek rozstrzygnięć we wszystkich problemach dotyczących życia. Proponujemy poparcie dla projektu obywatelskiego, który nie definiuje słowa wybór, jako wybór pomiędzy śmiercią, a życiem, ale pomiędzy tym, jak pomóc kobietom, które niekoniecznie i nie w każdym przypadku miały intencje począć to życie. Nie chcemy, żeby jakiekolwiek życie, które jest darem od Boga było dyskutowane w sensie prawa, do tego, czy ma prawo się urodzić, czy ma zostać abortowane – zaznacza Elżbieta Kuczyńska-Kula.

Na portalach społecznościowych w odpowiedzi na #czarnyprotest powstała także akcja #IdęwPoniedziałekdoPracy wpisuje się ona w inicjatywę tzw. białego protestu. Młodzi popierają w ten sposób działania pro-life.

ALEKS
ALEKS 10.10.2016, 09:26
vvv jest pan primitywnym czlowiekiem
ktory wierzy w cuda niepotrzeba rodzic
dzieci ktore sie niechce , kobieta moze
robic z swoim cialem co sie jej podoba
tez niewolno rodzic dzieci kaleki w takim
wypadku trzeba natycmiast zrobic oborcje
azeby sie niemeczyc potem z takim
niedorozwinietym dzieckiem rodziecze
sie mecza I dziecko sie meczy na cholere
to jest potrzebne czlowiekowi zycie jest
krotkie ile czlowiek zyje 60-80 lat.
co do religi ta religia jest oszustwem azeby
otumanic ludzi w swiat pozagrobowy
azeby czlowiek nie walczyl przeciw wyzyskowi
kapitalustycznemu krotko mowiac religia
to narkotyk dla narodu!
aleks
o
~
~ 04.10.2016, 18:01
Czarny Protest dziękuje #IdęwPoniedziałekdoPracy za podwójnie ciężką pracę pod nieobecność uczestników manifestacji. Bez Was nie byłoby to możliwe! :)
i słusznie
i słusznie 03.10.2016, 21:47
Ubieranie się na czarno na ten marsz jest na miejscu, bo zabijanie wymaga załoby -powiedział pan Cejrowski
zatroskany
zatroskany 03.10.2016, 20:58
dlaczego przyszła młodzież jednej ze szkół zwolniona z lekcji.Co na to dyrekcja tej szkoły,czy 16-latki miały prawo wychodzić ze szkoły w czasie zajeć lekcyjnych?Zdaje się że ta dyrekcja jest na Mszy sw co niedzielę, hiPOkryzja czy kompletne niezrozumienie tematu czyli głuPOta do kwadratu
mam dość głupich ludzi
mam dość głupich ludzi 03.10.2016, 21:42
Zatroszcz się o siebie najpierw, potem udarzaj w innych.
ALEKS
ALEKS 10.10.2016, 09:32
panie w kapitalizmie nic pomoze
zatroscic sie o siebie wyzysk czlowieka
przez bedzie caly czas. pomoc moze
tylko rewolucja socjalistyczna
likwidacja bandyckiego kapitalizmu
ktory zniszczyl polske przemysl
I kulture!
sorry taki mamy klimat
sorry taki mamy klimat 03.10.2016, 20:54
Jaka siła?! garstka ludzi o czym wy mówicie. Siłę to pokazali zwolennicy PiS podczas ostatnich wyborów... Wyczesali całe PO i innych. A takie marsze protesty to zawdzięczamy ludziom którzy nie poszli wtedy do wyborów. Taka prawda. Teraz chcecie panie decydować o sobie teraz ?? Trzeba było decydować wtedy aby pewnych ludzi nie wybrano.
ALEKS
ALEKS 10.10.2016, 09:38
ma pan sorry 100 procentchce racje
chce dodac ze podczas wyborow
normalny czlowiek nie siedzi w domu
a idzie glosowac za partie ktora mu
sie podoba jesli czlowiek podczas
glosowania siedzi w domu to jakby
glosowal przeciw sobie!
noblagam
noblagam 03.10.2016, 21:45
A może po prostu reszta, która nie głosowała na PIS podzieliła swoje glosy pomiędzy innymi partiami, dlatego wygrał?? Gdyby postawić do wyborów tylko 2 partie to wynik wyborów byłby całkowicie inny...
Taka jest prawda.
Taka jest prawda. 03.10.2016, 19:34
Jak by ci wszystcy ludzie, którzy dzisiaj i w ostatnim czasie tak pięknie protestują poszli na ostatnie wybory, a nie siedzieli w domu, to by dzisiaj takich problemów nie było.
w *** byles gowno widziales
w *** byles gowno widziales 03.10.2016, 21:47
Aha
beta
beta 03.10.2016, 19:26
W Kłodzku też był "czarny protest" Było nawet sporo ludzi jak na taką pogodę.Czy TVSUDECKA tam była????






































'
'
mitek
mitek 03.10.2016, 21:46
TV sudecka nie obejmuje klodzka
HM
HM 03.10.2016, 18:51
Przerywanie ciąży to morderstwo! To nie jest wasz brzuch, czy wasze ciało, tylko człowiek.
Logik.
Logik. 05.10.2016, 00:21
Do HM: według takiego rozumowania to również osobisty, prywatny fiut mężczyzny nie jest jego fiutem. O to Ci chodzi?
zainteresowana
zainteresowana 03.10.2016, 19:55
Ale kobiety nie protestuja ani nie walcza o to zeby kazda aborcja byla mozliwa, chyba nie wiesz o co tu chodzi. Jesli nowa ustawa wejdzie w zycie, to kobieta nie bedzie miala zadnego prawa wyboru, jesli bedzie w ciazy skomplikowanej, i prawdopodobnie umrze przy porodzie to wg nowej ustawy ma umrzec i dotrzymac ciaze do konca, jesli dziecko bedzie mialo nikle szanse na przezycie to tez nie ma wyboru musi urodzic i patrzec jak to dziecko umiera zaraz po porodzie, a co najgorsze kazda kobieta ktora poroni bedzie przesluchiwana przez prokurature i beda sprawdzac w jakich okolicznosciach doszlo do poronienia czy czasem nie przez zaniedbanie albo celowo, a czy wyobrazasz sobie jaki to bedzie stres dla cierpiacej kobiety, ktora poroni i zamiast psychicznie odpoczac starac sie o kolejne , to bedzie jeszcze musiala udawadniac ze to nie z jej winy.
Nie dałem sobie życia
Nie dałem sobie życia 03.10.2016, 21:06
To nieprawda. Proszę poczyta, nie powtarzać bezmyślnie demagogię lewackich mediów.

http://www.stopaborcji.pl/wp-c…
Hm
Hm 03.10.2016, 19:36
Jak cię zgwałci jakiś zwyrodnialec, potnie ci przy okazji twarz to wychowuj jego dziecko.
ryszard miller, polanica
ryszard miller, polanica 03.10.2016, 18:28
brawa dla wszystkich pań, ja wziąłem udział razem z córką w Kłodzku
Nie dałem sobie zycia
Nie dałem sobie zycia 03.10.2016, 17:49
https://m.facebook.com/story.p…
L
L 03.10.2016, 17:49
Kobieta z małym dzieckiem na paradzie aborcyjnej. Brak słów.
Xx
Xx 03.10.2016, 19:48
Brak to Co rozumu
emerytka
emerytka 03.10.2016, 18:02
A dlaczego nie? Walczy o przyszłość swojego dziecka, żeby miało wolny wybór, bo o to w tym proteście chodzi. Żadna kobieta nie robi aborcji dla zabawy. Po czymś takim zostaje ślad w psychice. Nie rozumiem wypowiedzi panów. To ich nie dotyczy, to oni w takim momencie swietnie się bawią.
normalny
normalny 04.10.2016, 19:17
ale Wy jesteście walnięte. Nie chcę nikogo obrażać, ale wydaje mi się ,że daliście się wciągnąć w gierkę starych komuchów ,nieudaczników którzy bez waszych pieniędzy sobie nie poradzą. Jeżeli chcecie być obiektywni to najpierw przeczytajcie ustawę, a dopiero póżniej sobie "strajkujcie" !!!
Nie dałem sobie zycia
Nie dałem sobie zycia 03.10.2016, 17:33
Kobiety chcą mieć prawa. Słusznie. Dlaczego więc odmawiają praw innym? I to tym, którzy nie moga, jak one, wyjść na ulicę, a też chcą żyć? Dziecko jeszcze nienarodzone to też człowiek. Nie jest on częścią organizmu matki, chociaż żyje tylko dzięki niemu. Drogie Panie, broncie swoich macic, ale nie wolno Wam decydować w ten sposób o innych.
emerytka
emerytka 03.10.2016, 18:04
Walczymy o wolny wybór. To kobietom odmawia się praw. My nie decydujemy za innych, chcemy decydować za siebie.
emeryt
emeryt 04.10.2016, 19:21
Emerytka,Ty już zamawiaj sobie jesionkę,a nie próbujesz propagować idiotyczne ideologie.
Niech Cię zięć zaprosi na wczasy nad morze żebyś się do piachu przyzwyczajała.
ewa
ewa 05.10.2016, 08:14
A ty widac juz tam byłes i piach ci nie obcy
rencistka
rencistka 03.10.2016, 21:51
Masz wolny wybór, zachodzenie w ciążę nie jest obowiązkowe. Ale jak już dziecko jest w drodze to o jakim wyborze mowa? Ono już jest, już dokonałaś wyboru.
Nie dałem sobie zycia
Nie dałem sobie zycia 03.10.2016, 18:08
Jak nie zdecydujecie za innych, skoro nie pozwala Cię innym się urodzić?
x
x 03.10.2016, 20:06
Uogolniasz to, piszesz tak jakby kobiety walczyly o prawa do aborcji kazdej ciazy, a tak nie jest.
Życzliwy
Życzliwy 03.10.2016, 17:04
Brakuje tylko opaski ze swastyką
voy
voy 03.10.2016, 19:34
Jest jeszcze gorzej jak wpisujacemu BRAKUJE rozumu
oio
oio 03.10.2016, 18:14
Tęskno Ci za Pisowskim ONR-em misiewiczu???

Pozostałe