2700 PORCJI  NARKOTYKÓW NIE TRAFI NA RYNEK

  • 30.09.2016, 13:48 (aktualizacja 30.09.2016, 13:54)
  • Telewizja Sudecka
2700 PORCJI  NARKOTYKÓW NIE TRAFI NA RYNEK
Za posiadanie środków odurzających odpowie teraz przed sądem mężczyzna, ustalony i zatrzymany przez dzierżoniowskich policjantów. W mieszkaniu i piwnicy podejrzanego funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli narkotyki w postaci amfetaminy, mefedronu oraz marihuany. Jeżeli okaże się, że podejrzany zajmował się również handlem grozić mu może kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie prowadząc działania zmierzające do ograniczenia przestępczości narkotykowej zatrzymali 32-letniego mieszkańca Bielawy podejrzanego o tego typu przestępstwa.

Do zatrzymania doszło tuż po tym, jak funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może w swoim mieszkaniu posiadać środki odurzające. Podejrzenia potwierdziły się w stu procentach. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli w kilku workach foliowych narkotyki. Przeprowadzone przez specjalistów badanie wskazało, że zabezpieczone substancje, to amfetamina, mefedron oraz marihuana w ilości pozwalającej na uzyskanie ponad 2700 porcji handlowych.. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających, a także ustalają czy mężczyzna zajmował się również ich sprzedażą.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast na 12 lat do więzienia może trafić osoba zajmująca się handlem narkotykami.

KPP w Dzierżoniowie
Oficer Prasowy
podinsp. Mariusz Furgała

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe