Poniedziałek, 23.09.2019

AUTOSTOPEM DOOKOŁA ŚWIATA - BARILOCHE

  • 29.09.2016, 19:53 (aktualizacja 29.09.2016, 19:59)
  • Telewizja Sudecka
AUTOSTOPEM DOOKOŁA ŚWIATA - BARILOCHE
Termometr i Olo docierają do San Carlos de Bariloche, gdzie ze stacji YPF odbiera ich Ricki. Host mieszka w niewielkim drewnianym domku, położonym w zacisznej części miasta, z dala od centrum i tłumu turystów.

 

Chłopaki dostają swój pokój i mogą wziąć ciepły prysznic, do którego nie trzeba ich namawiać. Nazajutrz zostają zaproszeni przez sąsiadkę hosta na urodzinowe asado, o którym słyszeli praktycznie każdego dnia podczas pobytu w Argentynie. Asado to uczta (podobna do naszego polskiego grilla, choć jak mówią argentyńczycy asado jest wyjątkowe i niepodobne do niczego innego) na którą zaprasza się znajomych i grilluje wołowinę lub baraninę.
Po sytej uczcie Ricki zabiera naszych bohaterów na wycieczkę po mieście pokazując najpiękniejsze miejsca Bariloche m.in. wzdłuż jeziora Nauhel Huapi, wokół zachodniej części jeziora Perito Moreno odwiedzając dzielnice Villę Tacul i Puerto Lopez, spacer leśnymi ścieżkami docierając do Ukrytego Jeziora, a dalej na plażę, która po wybuchu wulkanu pokryta jest cała pumeksem wulkanicznym.
Czytaj dalej:
www.autostopemdookolaswiata.pl

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe