Środa, 21.08.2019

NOWY SPRZĘT DLA SZPITALA OD FUNDACJI WOŚP

  • 21.09.2016, 16:36
  • Telewizja Sudecka
NOWY SPRZĘT DLA SZPITALA OD FUNDACJI WOŚP
W środę 21 września uroczyście dokonano przekazania sprzętu od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy na rzecz Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie.

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tolek
Tolek 22.09.2016, 19:42
To głosowanie jest żałosne. Wystarczy, że jedna osoba nawysyła smsów na siebie i "wygra plebiscyt".... Zakłamanie śmiechu warte
N.
N. 22.09.2016, 08:40
Lans pana radnego przekracza już granice dobrego smaku.
Jacek Panfic
Jacek Panfic 22.09.2016, 10:49
Po jaką cholerę zatem wchodzisz i to oglądasz? Facet organizuje WOŚP od 10 lat. Dzierżoniów zbierał coś koło 40 000 a teraz 180 000. Uważasz, że ma siedzieć i się nie odzywać? Robi razem z cała swoją ekipą, kawał meeega roboty. Dla mnie osobowość regionu! I bez odbioru...
N.
N. 22.09.2016, 19:54
To nieuczciwe porównanie. Kiedyś miasto złotówki nie dokładało do organizacji WOŚP. Minus 100 do lansu pana radnego.
Jacek Panfic
Jacek Panfic 23.09.2016, 01:05
Bzdura. Miasto zawsze miało koszty związane z organizacją. Zajmij się czymś pożytecznym i też będziesz się lansował.
BIP
BIP 23.09.2016, 19:07
A sprawdź w starych budżetach bohaterze to się przekonasz. Na 25. finał WOŚP miasto razem z DOK wyda zapewne 40.000 - 50.000 zł.
Jacek P.
Jacek P. 23.09.2016, 21:22
A mieszkańcy zbiorą 200 000. Czyli 150 000 do przodu. DOK w latach swojej świetności zbierał harcerzami 30 000. AMEN!
chlip chlip
chlip chlip 23.09.2016, 22:28
Cwaniak z tego jareczka. Zawsze umiał korzystać z kasy miasta. Oby nie musiał dokładać do tych 200 000 ze swojej diety bo sie zapłacze
JP
JP 25.09.2016, 11:02
Skoro tak dużo wiesz to dawaj konkrety! A jak ich nie masz to milcz!
A
A 21.09.2016, 20:20
Pan radny daje mocno zarobić na smsach to i wywiad z nim zrobili
PiS
PiS 21.09.2016, 21:15
A Ty chyba jesteś spod szyldu Pani Minister :)

Pozostałe