TIP TOP ENGLISH

  • 30.08.2016, 14:20
  • Telewizja Sudecka
TIP TOP ENGLISH
Centrum Językowe Tip Top English zostało założone w 2003 roku. W tym czasie nasza szkoła osiągnęła znaczącą pozycję na lokalnym rynku nauczania języków obcych, w tym w szczególności języka angielskiego.

 

Jako jedni z pierwszych, na terenie powiatu dzierżoniowskiego, rozpoczęliśmy nauczania języka angielskiego za pomocą nowatorskiej Metody Callana.

Obecnie jako jedyni w powiecie posiadamy licencje do nauczania najnowszą metodą bezpośrednią Direct English. 

Centrum tworzą wykwalifikowani nauczyciele, dla których nauczanie jest pasją. Nasi lektorzy to uzdolnieni specjaliści w nauczaniu, a ich poziom kompetencji językowych odpowiada poziomowi native speaker.

Dnia 1 sierpnia 2011 Centrum Językowe Tip Top English podpisało umowę o współpracy z PEARSON EDUCATION POLSKA wydawcą książek Longmana, który nadał naszej szkole statut szkoły współpracującej z Pearson Education Polska. Tym samym Centrum Językowe Tip Top English objęte zostało stałą opieką metodyczną oraz korzysta z podręczników i publikacji wydawnictwa Pearson LONGMAN.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:Pozostałe