SZLAKI NA WIELKĄ SOWĘ NUMEREM JEDEN

  • 03.08.2016, 15:29 (aktualizacja 03.08.2016, 15:35)
  • Telewizja Sudecka
SZLAKI NA WIELKĄ SOWĘ NUMEREM JEDEN
Radio Wrocław jest organizatorem serii rankingów TOP5. W minionym tygodniu słuchacze i internauci wybierali TOP5 dolnośląskich szlaków turystycznych. Do konkursu zgłoszono pięć propozycji, jednak to szlaki na Wielką Sowę wskazane zostały jako te najpiękniejsze.

Pozostałe wytypowane do plebiscytu propozycje to: szlak na Szczeliniec, szlak Bitwy nad Kaczawą, szlak przez Kocioł Łomniczki i ścieżka nad Reglami. 1156 głosów przyznanych przez internautów pozwoliło nam kolejny raz wygrać ranking Radia Wrocław. Kolejny raz, bowiem w lutym 2016 roku jako najpiękniejsze miejsce widokowe na Dolnym Śląsku wskazano wieżę widokową na Wielkiej Sowie. To nie przypadek!

 


Dziękujemy każdej osobie za oddany głos i zachęcamy do wędrówek po sowiogórskich szlakach.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe