POŻAR W MOŚCISKU - DZIEŃ DRUGI

  • 21.07.2016, 22:49 (aktualizacja 22.07.2016, 00:09)
  • Krzysztof Bachiński
POŻAR W MOŚCISKU - DZIEŃ DRUGI
21 lipca około godziny 8:40 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej zadysponował cztery zastępy do gaszenia pożaru przy posesji na ulicy Wierzbowej. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej w tym z OSP Mościsko, OSP Tuszyn i OSP Piskorzów.

Strażacy na miejscu zdarzenia zastali rozwinięty pożar słomy i suchej trawy, działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu pożaru za pomocą dwóch prądów wody. Z niepotwierdzonych informacji wynika że mogło to być podpalenie, ponieważ wczoraj w tym samym miejscu strażacy walczyli z ogniem. Dzisiejszą walkę z ogniem utrudniał rój trzmieli latający nad pogorzeliskiem. 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ktoś
Ktoś 22.07.2016, 09:23
Pięć, OSP Jaźwina również było na miejscu

Pozostałe