POWIAŁO NAD KRASICKIEGO W DZIERŻONIOWIE

  • 09.07.2016, 12:08 (aktualizacja 09.07.2016, 12:37)
  • Krzysztof Bachiński
POWIAŁO NAD KRASICKIEGO W DZIERŻONIOWIE
9 lipca około godziny 9:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej zadysponował zastęp straży do usunięcia konaru drzewa, który blokował przejazd ulicą Krasickiego na wysokości numeru 31. Na miejscu okazało się że spadający konar uszkodził w niewielkim stopni samochód zaparkowany pod drzewem. Strażacy poprosili o drabinę mechaniczną ponieważ pozostałe konary drzewa wymagały usunięcia.

Ulica Krasickiego od skrzyżowania z Sienkiewicza do ronda przy synagodze została zamknięta dla ruchu samochodowego oraz dla ruchu pieszego w miejscu działania strażaków. Miejsce zdarzenia zabezpieczał patrol policji oraz straż miejska. Na miejsce wezwane zostało również pogotowie energetyczne. Strażacy z kosza drabiny usunęli wszystkie konary zagrażające upadkiem na chodnik. Po około godzinie ruch ulicą Krasickiego został przywrócony.     

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe