WANDALIZM W PARKU MIEJSKIM W BIELAWIE

  • 14.06.2016, 12:02 (aktualizacja 14.06.2016, 12:10)
  • Telewizja Sudecka
WANDALIZM W PARKU MIEJSKIM W BIELAWIE
W minioną niedzielę w Parku Miejskim w Bielawie nieznani sprawcy dokonali aktu wandalizmu. Na wybrukowanym chodniku na długości kilku metrów wyciągnięto kostkę brukową żartobliwie układają litery. Można powiedzieć jedynie, że głupota ludzka nie zna granic, a żartownisie widocznie rozumu zbyt wiele nie mają.

 

W parku zainstalowany został monitoring, który z pewnością odstraszy lub ujawni potencjalnych wandali, którzy do tej pory czuli się bezkarni, niestety kamery nie obejmowały miejsca niedzielnej dewastacji. W sprawie policja prowadzi śledztwo i dokonywane są czynności związane z wyceną szkód, ponieważ park był ubezpieczony.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kix
Kix 03.07.2016, 11:42
Jasne, dzieci w Etiopii tez głodują przez bielawską Straż...od czasu kiedy Grubka i reszta tam nie pracują. Wcześniej było cacy nawet małpy-gwałciciele hehehe
pix
pix 03.07.2016, 13:26
Grześ daj spokój hehehe
BIELAWA
BIELAWA 02.07.2016, 20:12
CO ROBI STRAŻ MIEJSKA PYTAM NIGDY ICH NIE MA PEWNIE U KOLEGI NA KAWIE JAK ZAWSZE
bielawianka
bielawianka 16.06.2016, 11:05
Dziwicie się jak ostatnio przyjęto do Straży Miejskiej........
Janusz
Janusz 15.06.2016, 22:38
Witam jestem w stanie naprawić te szkody za 20 zł i pół litra
Jola
Jola 15.06.2016, 21:19
A gdzie była Straż Miejska ?
leszek
leszek 16.06.2016, 09:01
Straż miejska ściga obywateli siedzących na własnych podwórkach przy domu, za spożywanie piwa po pracy.
BIELAWA
BIELAWA 02.07.2016, 20:13
TAK TO PRAWDA JESZCZE TROCHE TO SIE WY*** NIE DADZA
Raf
Raf 15.06.2016, 10:17
To musieli mieć dużo czasu na taka zabawę
brukarz
brukarz 14.06.2016, 19:04
Runo przy odbiorze tej pracy zapomniał że po ułożeniu kostki trzeba ja "zamulić" czyli posypać i pozamiatać to stabilizuje kostke i nie sposób ją wyjąć. Tak odebrał lipe!
Bielawa
Bielawa 14.06.2016, 17:42
W Bielawie nic długo nie może być. Z pewnością to nie ostatni taki numer idiotow
agent bolek
agent bolek 14.06.2016, 14:13
Jaki wandalizm, wystarczy z powrotem poukładać kostkę i po sprawie.
W bielawie są inwestycje gdzie zmarnowano setki tyś złotych, a tutaj wystarczy zadzwonić po pana Janka który naprawi to coś w godzinę za 30zł. W bielawie to jednak są imbecyle, np tacy co wypocili się pod moim komentarzem ,czy ten co napisał o tym strasznym akcie wandalizmu. Eeehh...
brak słów
brak słów 14.06.2016, 22:30
A Ty głupi Bolek jesteś i tempy...
abc
abc 14.06.2016, 13:48
Smutne, ale park zamiast wygladac ladniej jest coraz bardziej zdewastowany.
drozdek
drozdek 14.06.2016, 12:34
ale co to za szkody ? wynająć Mietka po podstawówce i niech ułoży kostke na swoim miejscu i po sprawie
szok
szok 14.06.2016, 12:30
Kretyni!!! Takich to bym chłostał i patrzył jak równo puchnie!!! Barany w dupę kopane
gość
gość 14.06.2016, 12:24
jednym słowem DEBILE!!!

Pozostałe