XII ŚWIĘTO TWIERDZY W SREBRNEJ GÓRZE

  • 08.06.2016, 11:46 (aktualizacja 08.06.2016, 11:48)
  • Telewizja Sudecka
XII ŚWIĘTO TWIERDZY W SREBRNEJ GÓRZE
Zapraszamy na XII ŚWIĘTO TWIERDZY w Srebrnej Górze! W sobotę (11 czerwca) do Twierdzy Srebrna Góra zawita ponad 160 żołnierzy, którzy wraz ze srebrnogórskim regimentem zrekonstruują historyczną BITWĘ o największą górską twierdzę w Europie.

Huk armat i wystrzały z muszkietów nie będą miały końca. Przed i po wojennych potyczkach zapraszamy na główny fort Donjon, gdzie odbywać się będzie FESTYN FORTECZNY! W programie warsztaty i pokazy kulinarne na największej w Polsce patelni z finałowym poczęstunkiem dla wszystkich widzów, konkursy i zabawy dla publiczności, Wielki Turniej Żołnierski oraz Jarmark produktów regionalnych. A wszystko to w towarzystwie żołnierzy z różnych stron świata, którzy obozować będą na srebrnogórskiej Twierdzy aż do białego rana!

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe