„KUR***, CHU**, ŚMIECIU”, CZYLI UCIĄŻLIWY SĄSIEDZKI PROBLEM

  • 03.06.2016, 16:34
  • Telewizja Sudecka
„KUR***, CHU**, ŚMIECIU”, CZYLI UCIĄŻLIWY SĄSIEDZKI PROBLEM
Osiedle Włókniarzy to najstarsza część Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie. Na co dzień ciche i spokojne miejsce, zamieszkiwane głównie przez starsze osoby. Niestety mieszkańcy tego osiedla głównie lokatorzy budynku nr 4 narzekają już od wielu lat na uciążliwą sąsiadkę, która przez swoją chorobę zakłóca spokój panujący na osiedlu.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nadzieja
Nadzieja 12.07.2016, 14:10
Ponieważ zarówno mieszkańcy narażeni na obelgi tej nieszczęsnej kobiety (jak i ona sama) płacą jakieś podatki powinni wysłać petycje .Za pomocą spółdzielni i miasta wysłać wniosek do sądu, aby ten wyznaczył opiekuna prawnego i odpowiedniego lekarza domowego. Dzisiaj jest dużo leków lagodzacych agresywne zachowania , nie koniecznie otumaniajacych. Problem jest tylko z pozomem polskiej geriatrii i psychiatrii dla zwyklych obywateli. Ponadto mieszkańcy powinni się złożyć na leki dla tej pani jesli rządu na to nie stać. Beda to grosze! Również rozliczać urzędników. Akcja powinna byc natychmiastowa bo istnieje zagrożenie zycia i zdrowia obu stron konfliktu. Ta pani może nie życzyć sobie pomocy rodziny w jej obecnym stanie zdrowia. Gdzie lekarz domowy???! Gdzie służby socjalne?! Gdzie władze miasta?! Przecież ich pensje są płacone z Waszych podatków!!! To oni są odpowiiedzialni za Wasz spokój i bezpieczeństwo !!!
Wk
Wk 09.06.2016, 17:10
Ci którzy tak bronią tą panią to weźcie sobie ją do domu dawajcie leki to może będzie wszystko wparzadku będę pierwszy co z 1 km będzie się jej kłaniał trzeba tu mieszkać i wiedzieć jak jest nikt ją nie prowokuje zawsze wyzywa wszystkich sama czy zna ich czy nie ale to też niechodzi o to rzuca się na dzieci niech zrobi krzywdę dziecku i co w tedy? Daria ryja o 3 czy 4 rano ze spać nie można łatwo się pisze i pan co mówi o ławce to kariery nie robi bo ma inne zajęcie do tego by ją robił alkoholików i konfidentów tez nie było hejtowac łatwo a męczyć się z taką osobą jak ona to drugie
gosc
gosc 06.06.2016, 07:24
Jak dojdzie do tragedij to w tedy weziecie sie do pomocy
gosc
gosc 06.06.2016, 07:15
Trzeba pomuc tej pani
Mariola
Mariola 05.06.2016, 23:46
Największa kur.. w Bielawie się wypowiedziała i jeszcze pretensje że ją od kur.. wyzywają , a te je dzieci to dopiero patologia
Gość
Gość 12.06.2016, 15:11
Nie znam tej kobiety która się wypowiadała i sądzę że czy ona była kur... czy nie była to niczyją sprawa Jej życie i robi co z nim chce zajmijcie się swoim zyciem.Tu problemem jest chora kobieta a nie żadna z osób które się wypowiadaly.T o normalne że obawiają się o bezpieczeństwo swoich dzieci.Tu OPS ma pole do dzialania i oczywiście sad
szok
szok 04.06.2016, 23:31
Boże... te wasze komentarze świadczą o waszej chorej psychice..i żyj tu w tej patologicznej bielawce... a prawda jest taka, że baba od dawna powinna siedzieć w zamknięciu i to jest skandal, że trwa to tyle lat! Bielawa = najgorsza patologia
Jakotaki
Jakotaki 09.06.2016, 05:14
To może się wyprowadź, będziesz mieć spokój z patologią!
OBSERWATOR
OBSERWATOR 04.06.2016, 12:19
TA KOBIETA MA RACJE!!!!!MÓWI TAK JAK JEST!!!!!A GŁOS ZABRALI ALKOHOLICY LUDZIE KTORZY MAJA OPINIE SASIEDZKA GORSZA OD POSZKODOWANEJ, LUDZIE ZNIKĄD ORAZ UCIĄZLIWI EMERYCI POPULARNI BLOKERSI WŁOKNIARZA KONFIDENCI.ZAJMIJCIE SIE TYM CO ONA MÓWI A ZOBACZYCIE ZE MA RACJE!!! NO ALE JAK BEDZIE STACJA OGOLNOPOLSKA ZABIORE GŁOS!
Wk
Wk 09.06.2016, 16:55
To przyjdź i po mieszkaj trochę to będziesz widział kto ma rację kogo masz na myśli alkoholicy konfidenci? ? Siebie?
Michał Anioł
Michał Anioł 04.06.2016, 11:25
Gryś chce zostać radnym, dlatego się udziela.
bonifacy
bonifacy 05.06.2016, 23:50
Gryś to się nadaję do tarcia chrzanu i to z pierdo..
Karoli
Karoli 04.06.2016, 00:43
A może gdyby sąsiedzi i ich dzieci nie prowokowali tej chorej kobiety byłby względny spokój?? Pan, który siedział na ławce karierę próbuję zrobić wszelkimi sposobami :) A tej pani współczuję, bo choroby nikt z nas sobie nie wybiera. Gdyby miała wybór to pewno byłby on inny. Brak empatii ze strony ludzi, jasne trzeba tą sprawę załatwić, ale w tym materiale widać tylko strasznie "pokrzywdzonych" sąsiadów. Życzę więcej wyrozumiałości wobec innych.
Wk
Wk 09.06.2016, 16:57
A wychodzenie ze swojej klatki i pójście do sklepu to jest prowakacja? Łatwo się ocenia jak się pojęcia nie ma trza zamieszkac trochę to się zdanie zmieni
ja
ja 03.06.2016, 20:19
Grażynka???
xxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxx 03.06.2016, 17:57
hehe dorbre teksty dajcie to do TVNu czy cuś :D
d
d 03.06.2016, 17:44
przykra historia
sąsiad
sąsiad 03.06.2016, 17:01
I wiadomo jak to naszym pięknym kraju bywa nikt z tym nic nie może zrobić, aż w końcu ktoś od tej pani oberwie nożem i na reakcję będzie za późno.
bwa
bwa 03.06.2016, 16:53
Nie zazdroszczę im tej sąsiadki.
WK_BOY_
WK_BOY_ 03.06.2016, 16:43
Blondyna jak zwykle daje czadu :)

Pozostałe