NAGA GERMANY ZNÓW SZCZĘŚLIWA DLA BEBSON GOLD TEAM!

  • 01.06.2016, 17:29
  • Telewizja Sudecka
NAGA GERMANY ZNÓW SZCZĘŚLIWA DLA BEBSON GOLD TEAM!
Każdego roku w maju NAGA (North American Grappling Associaction), rozpoczyna serie turniejów Europejskich od zawodów organizowanych na terenie Niemiec. Tym razem na miejsce rywalizacji najlepszych Europejskich graplerów wybrano Limburg.

Powoli staje się tradycją, że od tego turnieju właśnie swój sezon startowy zaczynają zawodnicy z Bebson Gold Team, w tym roku nie było inaczej. 
Dziewięcioosobowa ekipa na czele z trenerem Sławomirem Grabowskim wybrała się na podbój Niemiec i przywiozła, aż cztery medale w tym jeden złoty.
Forma zawodów pozostaje niezmienna od lat, startować można w formule Gi i NoGi (w kimonach i bez kimon) z czego w tej pierwszej udało nam się zdobyć, aż trzy medale w rożnych kategoriach wagowych.
Brązowy medal w kimonach zdobył Mateusz Urban, sukces który cieszy nas w wyjątkowy sposób ponieważ w tej formie na stałe treningi prowadzimy dopiero od jakiegoś czasu.
Trzecie miejsce w kategorii ciężkiej NoGi trenujących do dwóch lat zdobył Mateusz Morasz, zostawiając niewątpliwie serce na macie. 
Kolejny brąz tym razem w kategorii doktor ekspert (trenujący powyżej 5 lat) zdobył trener Bielawskiego klubu, nasz brązowy pas Sławomir Grabowski - lokata która ma olbrzymie znaczenie ze względu na bardzo wysoki poziom prezentowany przez czarne i brązowe pasy z całej Europy.
Złoto zdobył Mariusz Joniak, jeden z naszych najmłodszych a zarazem najbardziej perspektywistycznych zawodników, wyczyścił swoją kategorie wagową wspinając się na najwyższy stopień podium.
Rozpoczęcie sezonu właśnie od startu na turnieju tej rangi dodaje dodatkowej pewności siebie przez kolejne miesiące. Dziękujemy całej ekipie Bebson Gold Team i gratulujemy!

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dr
dr 01.06.2016, 20:32
Sowy walki toczy w opium ale przy barze chyba że go coach znowu w pape strzeli

Pozostałe